חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

רסקיו קרם - סיוע מהטבע אחרי לידה - לאישה ולתינוק

פרחי באך הריון ולידהכל אישה שילדה יודעת שהתקופה שאחרי הלידה אינה תקופה קלה. מצד אחד, ההתרגשות בשיאה ומצד שני, התמודדות עם שינויים הורמונאליים ופיזיים, הסתגלות לתא המשפחתי החדש ולאמהות. בריאתו של עולם חדש לגמרי.

לירון דרוקמן, ליווי בהריון, דולה (תומכת לידה) ומי שמעניקה גם שירותי פוסט פרטום (ליווי אחרי לידה) מסייעת לאישה ההרה בעת הלידה וגם אחריה, בין אם מדובר בתמיכה רגשית ובין אם מדובר בתמיכה פיזית כגון עזרה בבית, ייעוץ לגבי הנקה ואפילו בישול של מזון בריא ומחזק המחכה לאישה עם הגיעה הביתה מבית החולים. בסחרור סביב הלידה יש הרבה מאוד הכנות לקראת הלידה וגם לאחריה, ארגון החדר לתינוק, הסתגלות לשגרת יומו והיענות לצרכיו.
אבל לפני הכל, מה שמלווה את האישה לקראת הלידה הן החששות סביב תהליך הלידה.

איך להרגיע את האזור הכואב אחרי לידה ?

לדברי דרוקמן, אחד הדברים שמטרידים נשים הרות רבות הם קרעים וחתכים בעת הלידה.
"יולדות רבות סובלות אחרי הלידה מחתכים וגם מנפיחות באזור השפתיים והנרתיק בשל הלחץ הגבוה שנוצר במקום בעת הלידה". פיתרון מצוין,  הוא רסקיו קרם לגירויי עור המכיל תמציות של פרחי באך, ולאחר השטיפה הראשונית אחרי הלידה מעניק למקום תחושה קרירה ונעימה. לפי דרוקמן, שלא מזמן תמכה ביולדת, רסקיו קרם הוא פיתרון טוב, כיוון שאחרי לידה כשהשפתיים נפוחות אסור להניח על המקום משהו קפוא והרסקיו רם מרגיע ומוריד את הנפיחות באופן משמעותי. "מומלץ למרוח רסקיו קרם על השפתיים במשך 5-7 ימים אחרי הלידה".
רסקיו קרם מתאים לעור הפנים ולעור הגוף, הוא נעים למגע ואינו שומני ואינו מכיל בושם ולנולין הוא מתאים לנשים הרות, נשים לאחר הלידה ואפילו לתינוקות. למעשה, לפי דרוקמן. רסקיו קרם הוא אלטרנטיבה מצוינת לקרם החתלה עבור תינוקות רכים. "לא מומלץ למרוח קרם החתלה על ישבנם של תינוקות שזה עתה נולדו, כיוון שהעור שלהם מאוד עדין ורגיש וסופג הכל ורסקיו קרם כל כך עדין ונעים שהוא יעיל כקרם החתלה לתינוקות רכים. בנוסף, ניתן למרוח רסקיו קרם סביב חבל הטבור שלרוב סובל מאדמומיות והקרם מסייע ומעניק תחושה נעימה מסביב לחבל הטבור של תינוקות".

פרחי באך להריון ולידה

לא רק רסקיו קרם. תמציות רבות של פרחי באך יכולות לסייע ליולדת ולבעלה בהריון, תהליך הלידה ואחרי הלידה. לירון דרוקמן מציעה לבעל שמתלווה ליולדת לנסות רסקיו ללחצים ומתח, שמכיל תמציות של פרחי באך היעילות במצבים רגשיים של מתח, חרדה ולחצים. לאישה ההרה ממליצה דרוקמן על תשלובת של מספר תמציות:
תמצית פרחי באך להריון IMPATIENS המסייעת להתמודדות עם חוסר סבלנות, WALNUT העוזרת להסתגל לשינויים, ROCK WATER העוזרת במצבים שבהם חשים חוסר גמישות למסייעת להגמשת הנפש ותמצית פרחי באך MIMULUS, שנועדה לסייע במצבים של פוביות שונות.
תמציות פרחי באך ללידה
ROCK ROSE עוזרת במצבים של פחד, ASPEN המסייעת כשחשים בפחדים בלתי מוסברים ו- CERATO, תמצית פרחי שבאך שעוזרת להתמקד.
איך יוצרים קשר עם לירון דרוקמן ?
dula4me@gmail.com
נייד: 052-4446449
 

קניה ישירה מוצרי פרמה גורי

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד