חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

נדודי שינה ותמציות פרחי באך


ש' ואני חברות כבר הרבה שנים, והנה יום אחד, תוך שיחה על כוס קפה, ש' אמרה, כבדרך אגב, שמזה הרבה שנים היא כבר לא ישנה שינה רצופה או ארוכה. "מה?" השתוממתי, "ורק עכשיו נזכרת לספר לי?!״ מייד המטפלת שבי התקוממה. הזמנתי את ש' אחר כבוד ובאופן רשמי למדי אל הקליניקה שלי, לבירור העניין יסודי ומעמיק.

ש' התלוננה על תופעה קבועה של נדודי שינה. היא סיפרה שמעולם לא ישנה שינה עמוקה, ארוכה ומרעננת. היא ישנה לרוב 3 שעות, שאף היא מקוטעת – היא ישנה שעה וחצי, מתעוררת לשעה, חוזרת לעוד שעה וחצי שינה, וזהו. בפעם השלישית היא כבר לא נרדמת. בעבר, היא הייתה מתחילה לפעול כשהתעוררה מהשינה: התחילה לבשל, לנקות את הבית, לעבוד על המחשב.
מאוגוסט 2004, היא משתדלת לא לקום מהמיטה כשהיא מתעוררת. כתוצאה מהיעדר שעות השינה, ש' חשה תשישות ושכל מאגרי האנרגיה שלה התרוקנו. כל דבר עבורה היה מאמץ, והיא נדרשה להפעיל כוחות אנרגייה גדולים, לפעולות יומיומיות פשוטות.  היא לא הצליחה להינות מעבודתה שהיא אוהבת, לא הצליחה לפנות כוחות ואנרגייה לפעילויות פנאי.

ש' הגיעה אליי לקליניקה, כי היא חשה שהגיעו מים עד נפש ושהגיע הזמן לשינוי. ש' הייתה מאד סקפטית לגבי הצלחת הטיפול, ("הפרחים יפתרו לי בעיה כל כך עתיקת יומין?"), אך מרוב ייאוש ובגלל שהיא סמכה עליי כחברה וכמטפלת - היא החליטה לנסות. זה היה הפתח הטוב ביותר שאני כמטפלת יכולתי לייחל לו עבור ש' – הרצון האמיתי שלה לבדוק האם אכן יכול להתחולל שינוי.

התמצית שהותאמה לש' הייתה משולבת מכמה תמציות. 

  1. התמצית העיקרית Olive, שמטרתה הייתה הפגת העייפות הפיסית והמנטלית. תמצית זו מיועדת להקלה על מצבים של נדודי שינה ותשישות הנובעים מכך. התמצית נועדה לאלו המרגישים תשושים בגוף ובנפש לאחר תקופה ארוכה של מאמץ וקשיים אישיים. כתוצאה מהאישוש הפיסי, של החזרת שעות השינה, ש' אמורה להשיג מחדש את הכוחות המיועדים להנאה מעבודתה, מפעילויות הפנאי, בקיצור – כוח לחיות.
  2. Rock Water – להקל על ש' את קבלת המצב החדש, השונה, של שינה יותר רציפה במהלך הלילה.
  3. Wild Rose – התמצית מטרתה לסייע במצב של אפתיה והשלמה עם מציאות לא רצוייה מתוך כניעה, ויתור והזנחה. התמצית יועדה לתת לש' כוחות ורצון לבצע פיזית את השינוי המיוחל.

שבוע אחרי שהתחילה בטיפול, ש' התקשרה אליי נרעשת כולה. "את לא מאמינה - אני לא מפסיקה לישון!" מתברר שהתמצית הייתה מאוד מדויקת וזה תרם למהירות ההשפעה שלה על ש'.

ש' לקחה את הלילות הראשונים פשוט להשלמת שינה, היא אפילו ישנה שנת צהריים, דבר שהיא כבר לא זכרה מתי היא עשתה בפעם האחרונה (היא תמיד חששה ששנת הצהריים תפגע בשלוש שעות השינה בלילה).

השמחה של שתינו הייתה משותפת ומאוד גדולה. שוב נוכחנו לדעת את האופן הנפלא שבו מאזנות תמציות פרחי הבאך את האדם. כמה פשוט לפתור בעיות פיזיולוגיות עם קצת רצון מצד האדם ועם התמצית הנכונה לאותו הרגע.

ש' סיפרה בהתלהבותה האדירה, לכל מכריה ומיודעיה על התמצית הנפלאה Olive, והם פנו אליי לקבלת התמצית. בחיוך משועשע, הסברתי, כי יש להתאים את התמצית באופן מדוייק ואישי אל המטופל, ולא בצורה גורפת.

אני מאחלת לכולנו המשך של חוויות קסומות ומרפאות מתמציות פרחי הבאך.


מאת יעל כהן, מטפלת מוסמכת בפרחי באך, מאסטר רייקי RMT, מתקשרת, קינסיולוגית, מרצה ומלמדת קורסי פרחי באך, רייקי, תקשור, מדיטציות וקינסיולוגיה. 054-2292320 | www.yaelove.co.il

קופון הנחה מעודכן - רסקיו לילה

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד