חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תיאור מקרה: ביקורתיות וחוסר סבלנות

פרחי באךדוריס בת ה-48 חיפשה עזרה והגיעה לטיפול בפרחי באך בגלל בעיות מקצועיות ובעיות אישיות. בעבודה היא מצאה את עצמה מתוחה עם נטייה להגיב בתוקפנות במהלך פגישות. בחייה האישיים, היא ניהלה מערכת יחסים עם מישהו שגר מחוץ לעיר וחשה תחושת נטישה בכל פעם שסיימה אתו שיחת טלפון. 

במהלך הפגישות, דוריס הודתה שבישיבות עבודה היא לפעמים נסחפת ועלולה להגיב באגרסיביות והסבירה שהיא חשה תסכול רב כשאנשים שואלים אותה שאלות להן היא כבר מסרה תשובות.

כשנפגשנו, היא דיברה עם ידיה וישבה על קצה הכסא. הצעתי לדוריס את תמצית BEECH תמצית פרחי באך המיועדת לאנשים ביקורתיים ולא סובלניים. דוריס סיפרה שקשה לה מאוד הקשר עם החבר שלה שגר רחוק ממנה ושאחרי כל שיחה היא חדה נטושה, היא רמזה שזה קשור לאביה אבל לא רציתי להאיץ בה כי חשתי שהנושא רגיש.

החלטנו ביחד שהתמציות שיתאימו לה בהתחלה הם STAR OF BETHLEHEM לתחושת הטראומה שהיא נושאת עמה אותה היא מקשרת עם תחושת הנטישהSweet Chestnut, Vervain לפעמים שהיא מתווכחת ולשברון הלב והייאוש שמלווים אותה בפרידות מהחבר. 

לפגישה השנייה שלנו, דוריס הגיע עם מבט רגוע ואופטימי יותר, כשנשאלה איך היא מרגישה ענתה בחיוך ענק שהיא מרגישה מעולה. היא דיווחה שהיא במצב רוח טוב בעבודה אבל לא היתה בטוחה אם זה בגלל תמציות הבאך או החגים הקרובים. 

עם זאת, היא הבינה שפגישות העבודה האחרונות היא היתה פחות תוקפנית והעובדים עיצבנו אותה פחות. כמו כן, החרדה שלה בנוגע לחבר התמעטה וגם לגבי טיפול בעגיל בטבור ועוד עניינים שהטרידו אותה. 

המשכנו לדבר ודוריס סיפרה שיש עוד דבר שמפריע לה, לחזור מהחגים בלי לדעת היכן היא מתחילה עכשיו מחדש עם העומס שהצטבר בעבודה. החלטנו להוסיף את תמצית HORNBEAM המיועדת למי שחסר אנרגיות וכח להתחיל את השבוע.
החגים הציבו בפני דוריס בעיה נוספת: היא הבטיחה ללוות את בנה יחד עם ידידי המשפחה, להם יש ילדים בני אותו גיל. אך מאז שהיא החלה לדבר על הנסיעה, חברתה החליטה להזמין משפחה אחרת להצטרף עליה. דוריס בכלל לא היתה כזאת להוטה על הנסיעה ורצתה לבטח אותה, אבל היא לא ידעה כיצד לבשר את ביטוח הנסיעה לבנה. היא הרגישה אשמה על כך שהבטיחה לו נסיעה לחגים וכעת זו התבטלה. זו הסיבה שהוספנו כעת לבקבוקון הטיפולי תמצית פרחי באך PINE המתאימה למי שחש אשמה גם על טעויות של אחרים.

בפגישת ההתייעצות השלישית, דוריס חשה זעם ותסכול על אבי בנה והסברתי לה שתמצית WILLOW תסייע לה להפסיק לחוש רחמים עצמיים ומרירות. התמצית תסייע לה להפסיק לראות את עצצמה כקרובן ותסייע גם לשכח את הטינה שהיא חשה כלפי בעלה לשעבר. בפעם הרביעית שנפגשנו זה היה בביתה של דוריס, כשהגעתי היא שוחחה בטלפון עם בעלה שעבר ונשמעה שלווה והיתה מאושרת לגבי הדרך שבה היא התמודדה עם דברים שנוגעים לבנם. היא סיפרה לי שלמרות שהוא מכעיס אותה, היא לא נותנת לעצמה לעלות לזה בשקט וברוגע שלה. מה שהדהים אותי היה לראות את דוריס קורנת ושלווה. 

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד