חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תסמונת יום ראשון - יוצאים מהלחץ

סקר חדש שהוגש ל-2000 איש, חשף כי יש להגדיר את יום ראשון כיום מבאס, כיוון שאנחנו מתלוננים ורוטנים ביום הראשון של השבוע יותר מאשר בכל יום אחר. הסקר מצא שיותר מחצי מאיתנו מתלוננים תמיד בימי ראשון ולרבע מאיתנו תהיה "הרגשה של יום ראשון" לכל אורך יום העבודה שלהם.
הסקר מצא כי נבדק אחד מתוך ארבעה אומר כי לוקח זמן להיכנס ל"עניינים" בעבודה לאחר סוף השבוע ואחד מתוך חמישה משתתפים ציין כי בימים הראשונים של השבוע, הוא מרגיש יותר עומס מאשר בשאר הימים.

למה זה קורה לנו?
הסיבות הנפוצות ביותר כוללות פחד משבוע העבודה הקרב ובא, בהשוואה לכיף שבסוף השבוע או פחד מכמות המיילים שהצטברו בתיבה/ משימות חדשות לשבוע הקרוב.
אם אתם כמו אחד מתוך שלושה שהשתתפו בסקר שהודו בחרדת יום ראשון, אתם לא לבד! יש לנו מספר טיפים בשבילכם להתחלת שבוע בצורה נעימה:

לחץ מתח ימי ראשון
הכנה מקדימה
כבר ביום שבת בערב תתחילו להתכונן לעבודה, כדי לחסוך זמן ואנרגיות בראשון בבוקר. הכינו מה ללבוש, עברו על כמה מיילים (קראו אל תענו, רק שתדעו מה מחכה לכם ותוכלו לעבד את המידע בנוחות ולא תחת לחץ). כוונו שעון מעורר לשעה שפויה, כדי שיהיה לכם זמן להתארגן ולא במהירות שיא שתכניס אתכם ללחצים מיותרים.

התחילו את יום ראשון בכיף
פינוק קטן כמו מאפה שוקולד טרי במאפייה בדרך לעבודה, שיחה עם מי שאתם הכי אוהבים בעולם, מוסיקה מקפיצה, כל מה שיגרום לכם להרגיש יותר טוב למרות שיום ראשון היום.

יש למה לחכות
חשוב על משהו טוב שמצפה לכם בהמשך השבוע כמו טיול אופניים, קפה עם חברה טובה, מפגש מעניין, הרצאה מרתקת, סרט או הצגה ואם עוד לא מחכה לכם משהו מיוחד, זה הזמן ליזום אירוע או מפגש כדי שיהיה לכם למה לצפות.

 

לחץ חרדה מתח מבחנים – רסקיו רמדי תמצית פרחי באך טבעית
רסקיו רמדי עשוי לסייע לכם להתמודד עם מצבים רגשיים כמו חזרה לעבודה אחרי סוף שבוע!

המוצרים בטוחים לשימוש בכל גיל, לא ממכרים וללא מרשם רופא. גם בישראל תפס רסקיו רמדי מקום מכובד בארון התרופות הטבעיות בכל בית ! 

רסקיו רמדי ופרחי באך נמכרים בהצלחה ב-70 מדינות. סדרת רסקיו רמדי מיוצרת ע"י מרכז באך באנגליה, פרי פיתוח של דר' באך, רופא והומיאופט אנגלי, שפיתח את הסדרה בשנות ה-30.

 הטיפול בפרחי באך הוא שיטת טיפול אלטרנטיבית, מקובלת בעולם כולו ונלמדת בכל בתי הספר לרפואה משלימה.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד