חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

מתלבטים הרבה? זה בשבילכם

התלבטותמכירים את הסיטואציה? קשה לכם לקבל החלטות, אתם כל הזמן מחפשים עצות מאחרים. "אם אי פעם שאלתם מישהו, "מה היית עושה אם היית במצב שלי?" או, "אתה חושב שאני עושה את הדבר הנכון?", לפי ד"ר באך היית במצב שתמצית פרחי באך Cerato יכולה לסייע.

Cerato הינה תמצית פרחי באך שמתאימה למצבים בהם אנו יודעים בלבנו את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו צריכים מישהו אחר כדי לוודא שנעשה את ההחלטה הנכונה – אישור להחלטות שלנו. אנחנו נוטים להטיל ספק בקבלת ההחלטות קלנו ובדרך פעילותנו וכל הזמן מחפשים חיזוקים מאחרים. אם זיהינו תכונה זו בילדים, אז אלה הם ילדים שכל הזמן מחקים ילדים  אחרים במום להביע את עצמם. לילדי Cerato תחלופה גבוהה של חברים, והם עשויים בקרוב לשנות את האישיות שלהם כדי להתאים לחבריהם, בדיוק כמו זיקית שמשנה את צבע עורה כדי שתתאים לסביבתה.
עד שילד Cerato הפך למבוגר Cerato, יכול להיות שהוא אבד את האישיות האמיתית שלו לגמרי. לא ניתן לסמוך על חושיו, הוא צריך לבקש את חוות דעת והאישור של אחרים לפני נקיטת פעולה.

בחיפוש אחר חיזוקים, אנשי Cerato למעשה משאירים את עצמם חשופים לדעות והשקפות חזקות המוחזקות על ידי אנשים אחרים. הם יכולים לבסס את החלטתם על הנימוקים שנעשו על ידי מי שדעותיו השפיעו עליהם אבל בכך, אולי ילכו שולל או ימצאו עצמם במצב שהם אף פעם לא רצו להיות בו ואז הם לא רק שלא יבטחו בעצמם, הם עלולים לאבד את האמון באנשים אחרים. אל תתפלאו אם הם ישאלו את עצמם "למה לא עשיתי את זה ככה?" או "למה אני מקשיב לו?" או, לייתר דיוק, "למה אני לא מקשיב לעצמי?".

Cerato הינה תמצית פרחי באך שמסייעת לנו להשיג חופש מהטלת ספק ועוזרת לנו לסמוך על האינטואיציה שלנו ועל הדעה שלנו; להיות בטוחים במה שאנחנו רוצים לעשות, ולפעול מתוך ביטחון עצמי. התמצית עוזרת לנו להבין שאנשים שונים בגישתם לחיים, יש רעיונות ודעות שונים, וכדי לחיות את החיים שלנו אנחנו צריכים להקשיב לקול הפנימי הקטן ולעשות את מה שאנחנו יודעים שהוא הנכון עבורנו .

איך תדעו באיזו תמצית פרחי באך לבחור

מה ההבדל בין Cerato ל-Scleranthus?  אנשי Cerato יכולים להחליט - אבל יש להם ספק בקבלת ההחלטה. אנשי Scleranthus נאבקים בקבלת החלטה והם חסרי החלטיות לעומת אנשי Cerato שהם חסרי אמונה בהחלטה שלהם.

קניה ישירה גדול

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד