חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

כיצד תתכוננו לבליינד דייט?

הסיטואציה היא כזאת: חבר מהעבודה סיפר שיש לו מישהי מדהימה להכיר לכם, סגנון חיים זהה, תחומי עניין דומים והיא בהחלט מעוניינת להכיר. כל מה שעליכם לעשות כרגע זה פשוט להתייצב לפגישה בבית הקפה בשעה מסוימת ולזרום.

בליינד דייט

נשמע פשוט? לא לכם .

 

אתם הרי נלחצים לקראת פגישות עיוורות, שוכחים את המילים, חוטפים בלק אאוט טוטאלי ולא מפסיקים להזיע, לרעוד, להתעסק עם השיער או הסוללרי ורק מחכים שהאינטראקציה הזו תסתיים. בדרך הזו יהיה לכם קשה למצוא אהבה וחבל כמובן להחמיץ הזדמנויות למערכת יחסים מוצלחת.

 

כדי לצלוח בליינד דייט בין אם הוא יוזמה של חברים או שידוך אינטרנטי, חשוב להגיע רגועים ככל שניתן ולשלוט בפגישה להשגת מקסימום תפקוד.

מה עושים? יש לנו כמה טיפים שיכינו אתכם לבליינד דייט משינוי תפישתי ועד הנעה לדייט הבא. לוקחים את חיי האהבה בידיים.

 

 

כפתור רסקיו חדש
 
 סימולציה מקדימה לדייט מוצלח
קשה לכם להציג את עצמכם? לא יודעים מה להגיד? מומלץ להתאמן על סגנון החיזור לפני המפגש עצמו. לשנן כמה פרטים עסיסיים ומעניינים מהביוגרפיה שלכם או למצוא נושא שכיף להתחיל אתו את השיחה, משהו אקטואלי או אפילו פרט מיוחד על אותו חבר ששידך או על אותו אתר בו נפגשתם.

 

שפת הגוף אך היא משחקת תפקיד חשוב ולכן, אם תעמדו מראש מול מראה או תערכו אימון מקדים לפני חברים תומכים, תוכלו לאמץ את שפת הגוף הנכונה והמקרבת - שמירה על קשר עין, זרועות פתוחות, כתפיים משוחררות.

חשבו על תסריטים כיצד יכולה להתגלגל השיחה, מה תשאלו או מה תענו ליצירת עניין - אל תהיו מלאכותיים או תתנהלו בצורה אוטומאטית אך מצד שני, כדאי שתהיו מוכנים כדי שתרגישו בטוחים בעצמכם.

ביטחון זו תכונה מושכת וזה בהחלט משהו שתרצו לשדר בדייט.

 

כנסו לאזור הנוחות
חשוב מאוד שהאווירה והלוקיישן יהיו נעימים עבורכם כדי שתרגישו טוב עם עצמכם. אם תבחרו בית קפה אהוב בו אתם מרגישים בבית יתכן שיהיה לכם קל יותר להיות עצמכם ולזרום או להפך, יש מי שמעדיפים דווקא מקום רחוק בו אף אחד לא מכיר אותם, שמאפשר להם להתנתק מ"הדעות הקדומות" שלהם על עצמם כדי להרגיש בטוחים יותר. בכל מקרה, כדאי להקדים כדי להתארגן על מקום ישיבה, אפילו לשתות ולאכול משהו כדי לא "לחזר" על בטן ריקה.

 

התאמנו על שקט פנימי
תחושת שלווה ואיזון רגשי תורמת מאוד להצלחת הדייט וכדאי מראש לנשום עמוק, לשטוף פנים או להתרענן בכל דרך שתכניס אתכם ל"מוד" הנכון.

 

רסקיו רמדי מכיל 5 תמציות של פרחי באך שהסינרגיה ביניהם מסייעת להתמודדות במצבים רגשיים יום יומיים שכל אחד מאיתנו חווה מידי פעם כמו בליינד דייט. כמה טיפות לפני הדייט בהחלט יכולים לשחרר מחסומים ולרומם את מצב רוחכם. היו אופטימיים וחשבו על הדייט כעל סוג של הרפתקה, גם אם לא תפגשו את החצי השני שלכם, זו חוויה מעניינת לפגוש בן אדם חדש ובכל מקרה - אם אותו אדם מוצא חן בעיניכם, נסו לדבר על דייט שני כדי לעודד אותו להמשיך להיפגש.

   

כפתור רסקיו חדש

  

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד