חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

מה הקשר בין פרחי באך ללחץ בתקופת הקורונהסטרס בעבודה תובענית תוך חתירה להישגיות. הלחץ נחשב למגיפה של המאה ה-21 עד שבאה הקורונה והכל עצר מלכת כמעט ביום אחד. הנגיף המתפשט בקצב המדאיג רבים ובצדק. תקופת הקורונה מעצימה זמנית את הלחץ מכל הבחינות: אי וודאות לגבי העתיד, סגר ביתי ובידוד חברתי, חשש להידבק וחשש שמא היקרים לליבנו ידבקו בנגיף, חרדות קשות הקשורות לפרנסה.

כל אחד מאתנו מגיב באופן שונה ללחץ היומיומייש מי שמתקשים לישון, אחרים שוקעים בדכדוך, התחושות מורכבות, משתנות, לפעמים הלחץ מרגיש כמו עלייה לרכבת הרים.
הבעיה היא שהלחץ הרב בו אנחנו נתונים בתקופה זו עשוי לפגוע בתפקוד הפיזי והרגשי שלנו ואפילו לגרום לכאבים כמו כאבי ראש, בטן, אובדן תיאבון או להפךבולמוס אכילה ועוד סימפטומים שונים ולא נעימים. חשוב מאוד לגייס כוחות ולנסות ולשמור על רגיעה ככל שניתן בתקופה מאתגרת זו תוך שמירה על איכות החיים.

תמציות פרחי באך יכולות לסייע בהתמודדות רגשית עם לחצים שונים שנוצרו בעקבות הקורונהישיבה ממושכת בבית, עבודה מהבית, שהייה אינטנסיבית עם הילדים, דאגות קיומיות. 

אילו תמציות פרחי באך מומלצות לכם לשימוש בניהול הלחץ הזמני, החזרת האיזון והשגת תחושה שלווה יותר? הכירו את תמציות פרחי הבאך הנבחרות שאותן תוכלו לטפטף במצבי קיצון רגשיים בתקופת הקורונה המורכבת:

פחד זמני בלתי מוסבר?

התסריטים האפוקליפטיים שרבים מציירים במיוחד ברשתות החברתיות ובתקשורת בנוגע לקורונה והשלכותיה עשויים באופן טבעי להדיר שינה מעיניהם של רבים.

אם גם אתם חוששים לפתע ממשהו בלתי מוסבר, תחושה של אסון קרב, בלי לדעת בדיוק ממה אתם פוחדים  - אתם לא לבד. תמצית פרחי באך אספן - ASPEN מסייעת לשמור על שלום פנימי ובהשגת ביטחון רגשי יציב יותר, התמודדות עם רגשות מעורערים ופחדים מעורפלים ביום ובלילה, כשסובלים ממצבים שונים של פאניקה וטרדות בעקבות הקורונה אך מבלי לדעת מה יהיה כתוצאה מהתפשטותה.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

חוששים לאבד שליטה?

תמצית פרחי באך צ'רי פלאם - CHERRY PLUM למצבי לחץ זמניים נועדה להחזיר את האיזון, הרוגע והשליטה החיובית בתודעה. היא מתאימה למי שחווה פתאום פחדים עוצמתיים ולא הגיוניים, תחושה של אגרסיות מתפרצות, אי יכולת לשלוט בתגובה ורגשות שליליים. התמצית יכולה להתאים בהתמודדות עם דחפים אפלים, חוסר ריכוז בעקבות הפחד, אובדן שליטה והתנהגות המרמזת על אובססיביות. 

ממה אתם פוחדים?

אם הפחד שלכם הוא מגורם ידוע ובתקופת הקורונה בהחלט יש סיבה ללחץ והחששות הם טבעיים. חולי, אובדן פרנסה ועוד. כאן נכנסת לתמונה תמצית פרחי באך מימולוס - MIMULUS המיועדת לחששות ידועים בין אם מדובר במחלות או כאבים, פוביות שהן בלי קשר לתקופה ופוביות שנוצרו או התעצמו בעקבות התקופה הזמנית. התמצית משתתפת במציאת הכוחות להתמודד עם מצבי הלחץ השונים במהלך היום יום תוך טשטוש הרגשות השליליים.

חוסר אונים נוכח המצב?

חווים פניקה או חוסר אונים? תמצית פרחי באך רוק רוז - ROKC ROSE מתאימה למצבי חירום שכאלה כאשר התחושה הזמנית היא שיש איום ממשי ואין לנו את הכוח הנפשי להתמודד עמו. תמצית זו מסייעת במציאת הרוגע וחיזוק אומץ הלב כמו גם התמודדות עם בהלה ותחושת איום, התמודדות במציאת העוצמה והשלווה הפנימית למצבי קיצון אלה.

הלחץ מהמצב מפריע לכם ביומיום?

לא מפסיקים לחשוב על מה יהיה ותרחישי קיצון? לא מצליחים להתנהל כשהאיום ברקע? תמצית פרחי באך וואיט צ'סטנאט - WHITE CHESTNUT מסייעת במצבים של דאגות שחוזרות על עצמן, כשנכנסים למעין לופ של מחשבות טורדניות וקשה להשתחרר מהן. התמצית יכולה לסייע בהתמודדות שקטה ורציונאלית עם לחצים שונים שמפריעים לתפקוד במהלך היום יום ולמחשבות טורדניות שפוגעות בריכוז ובמיקוד. 

תוכלו להזמין תמציות פרחי באך שיתאימו לכם לעבור את התקופה המורכבת של הקורונה או לפנות למטפל בפרחי באך להתאמת התמציות הנכונות והשילוב המדויק ביניהן, קבלת הצעה למינון מותאם וכדומה. 

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלגו ל הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד