חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

אימון באמצעות פרחי באך להתחלת שבוע חדש


שביזות יום א'. השעון המעורר מצלצל ואתם מתקשים להתעורר ולהתחיל שבוע חדש אחרי סופ"ש רגוע. להתארגן, לעמוד בפקקים או לבלות שעות מול ה-ZOOM. לא תמיד יש למה לחכות ולפעמים דווקא מה שמחכה הוא מה שמקשה על המוטיבציה להתחיל את השבוע אחרי שבת.
קשה לכם? אתם לא לבד. מדובר בתחושה טבעית לקראת החזרה לשגרה בין אם אחרי חופשה או פשוט בסיום הוויקאנד, אבל אין בררה וצריך להתמודד עם המציאות. 
הבעיה היא שרבים מתקשים להתחיל את השבוע ברוגע ומוצאים את עצמם מדוכדכים כבר לקראת מוצ"ש מזה שעוד רגע יום ראשון – תחושה שלילית שפוגעת באיכות החיים ויכולה לפגוע גם בפרודוקטיביות בעבודה ובלימודים ובאופן כללי, לגרום למצב נפשי ירוד. 
איך משיקים שבוע חדש בכיף או לפחות במצב רוח חיובי יותר? טיפול בפרחי באך יכול לסייע לכם ואפשר להתייחס אליו כאל מעין אימון לנפש באמצעות סדרת תמציות, כשכל תמצית מתאימה לטיפוס או למצב רגשי ספציפי. 
ד"ר אדוארד באך פיתח 38 תמציות אשר מקורן בטבע וביניהן ישנן תמציות שרלבנטיות מאוד למי שמתקשה לחזור לשגרה או מרגיש שהוא צריך אנרגיות וריענון לאור הבאסה לקראת יום א' (תסמונת יום ראשון). 
אנחנו מזמינים אתכם לעשות היכרות עם כמה תמציות פרחי באך, שאולי יחזירו אתכם לעניינים עם חיוך. 
איך חוזרים מסוף השבוע בהיי ולא בדאון?
תמצית פרחי באך 17 HORNBEAM היא תמצית באך ייעודית ל"תסמונת יום ראשון בבוקר" ולמי שחשים שאין להם מספיק כוח נפשי או פיזי לשאת בנטל של תחילת השבוע, כולל משימות ומחויבויות יום יומיות. 
התמצית מתאימה למצב זמני של עייפות נפשית ומפיזית, מחסור באנרגיה שגורם לתחושה של חוסר חיוניות, חוסר יכולת להתמודד וסובלים מתחושת דחיינות. כמו כן, מי שהוא חסר מוטיבציה, מטיל ספק ביכולותיו ומתמודד עם תחושת קיפאון וחוסר גיוון יכול למצוא את תמצית זו מועילה בהעלאת הוויטליות והאנרגיות במיוחד בתקופות של חוסר התלהבות. 
איך למצוא את הכוח להתמודד עם אתגרי השבוע?
חשים תשושים פיזית ונפשית? תמצית באך 23 OLIVE מתאימה לרגע חולשה ולמי שחסר עייפות בין אם לאחר מחלה, בעקבות תקופה לחוצה בעבודה או בלימודים, עומס רגשי. 
אם אתם חשים שאתם רוצים לישון הרבה, מתקשים להתעורר בבוקר או להתמודד בכוחות עצמכם יתכן שתמצית זו תסייע לכם לראות את המצב באור חיובי יותר ולסייע לכם בחיזוק ובגיוס אנרגיות כדי להיאבק או להתמודד עם המצב ועם המתח הנפשי. תמצית זו מתאימה בתקופות קדחתניות בחיים בהן התחושה היא של מצב פגיע, עייפות ממושכת, התמודדות עם מטלות ויכולה לסייע בהשגת המרץ ושינוי החשיבה השלילית. 
איך מסתדרים עם השינויים שעומדים בפתח?
תקופה זו עתירת שינויים ורבים שמתחילים את השבוע לא תמיד יודעים כיצד הם יתחילו אתו ומה טומן מחר. האם יהיו מגבלות? חוזרים לעבודה ולימודים או לא חוזרים במתכונת הנוכחית? ועוד. תמצית באך 33 WALNUT היא למי שמתקשה להתמודד עם שינויים קטנים כגדולים בין אם מדובר בשינויים בעקבות מצב הקורונה או אפילו שינויים ביולוגיים כמו למשל תקופת גיל המעבר וכל שינוי שמוסיף ומגביר את ממד הלחץ – פתיחת עסק חדש, מעבר דירה ועוד. תמצית זו יכולה לסייע בהתמודדות עם שינויים משמעותיים והשפעות חיצוניות וכל שינוי שיכול להשפיע על המצב הנפשי, הרגשי או הגופני. 
אפשר לפנות למטפלים בפרחי באך כדי שיתאימו בשבילכם את התמציות המתאימות בשילובים הנכונים, או להזמין תמציות על פי המקרא באתר ולפי התיאור של כל תמצית, בהתאם למצב הרגשי, רוח התקופה וכדומה.
הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלגו ל הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד