חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פרחי באך - עזר לאישה בתקופת ההריון והלידה

הריון ופרחי באךבקרוב תהיי אמא

קודם כל - מזל טוב! בין אם תכננת את בוא התינוק במשך זמן רב או שזאת פשוט הפתעה משמחת, הידיעה שאת עומדת ללדת תינוק בוודאי מביאה עימה רגשות מעורבים שונים.
לאחר שהיה לך קצת זמן כדי לעכל את הידיעה, יתכן שתמצאי את עצמך במצב בו את זקוקה למעט תמיכה רגשית. עתיד הטומן בחובו נשיאת תינוק בקירבך במשך תשעה חודשים הוא תמיד אתגר, אפילו לאלו המוכנות לקראתו בצורה הטובה ביותר.
את עשויה למצוא עניין במידע שלפנייך העוסק בשימוש בתמציות של פרחי באך במשך ההריון ולאחריו, בהסכמת הרופא שלך, כמובן. תמציות פרחי באך הינן טבעיות לחלוטין ובטוחות לשימוש. רבים המשתמשים בהם באופן בטוח במשך שנים רבות ברחבי העולם.

 

תמציות פרחי באך

תמציות פרחי באך הן שיטה טיפולית המבוססת על 38 צמחים ופרחים אשר התגלו ב- 1936
על ידי דר' אדוארד באך, רופא אנגלי קונבנציונלי, מלונדון. כל אחד מהתמציות מסייעת למצב רגשי מסוים, וניתן להשתמש בכל אחת מהן לחוד או במשולב עם תמציות אחרות כדי להגיע להתאמה טובה יומר עם מצבך הנפשי. שיטת פרחי באך נלמדת בבתי ספר לרפואה אלטרנטיבית בעולם כולו. פרחי באך ורסקיו בזמן הלידה מומלצים ע"י מילדות ודולות.

 

תמציות פרחי באך פועלות כדי לייצב חוסר איזון רגשי; בכך הן עוזרות לשמור על הבריאות הנפשית, ומכאן על הבריאות גופנית. בזמן הריון חווה האישה קשת רחבה של רגשות, מהחיוביים ועד החיוביים-פחות. ניתן להשתמש בתמציות פרחי באך לאורך תקופת ההריון; נשים משתמשות בהן בביטחה במשך יותר מ – 60 שנה כאמצעי לעזור בהתמודדות עם העליות והמורדות שחווית ההריון, אשר משנה את חייהן, עלולה לזמן.

הריון ו פרחי באך

גופך יעבור כמות אדירה של שינויים במשך החודשים הבאים. ככל שהזמן עובר ואת מתקדמת מהשליש הראשון של ההריון שלך אל השליש השלישי, את עלולה לחוות את כל ה"חדווה" של בחילות הבוקר, עייפות ותנודות במצב הרוח, אם להזכיר רק חלק מהתופעות. תמציות פרחי באך יכולות לעזור על ידי הענקת התמיכה הרגשית לה את זקוקה כדי להסתגל לכל השינויים הגופניים הללו.

 

 

תמציות פרחי באך מועילות לתקופת ההריון

 

Olive תמצית מס' 23 Hornbean תמצית מס' 17 Crab Apple תמצית מס' 10

אם

כדאי לנסות

את חשה עייפות מתמדת מנשיאת כל המשקל הזה
אחרי מנוחה את עוד יותר עייפה משהיית קודם
ככל שהזמן חולף את מוצאת עצמך מבקשת שהימים יעברו במהירות ונעשית חסרת סבלנות ומתוסכלת Impatiens תמצית מס' 18
השינויים החלים בגופך גורמים לך לחוש אי נוחות ומבוכה
את מוצאת עצמך חרדה לקראת הלידה Mimulus תמצית מס' 20
את דואגת לשלומו של התינוק שטרם נולד Red Chestnut תמצית מס' 25

צירים ולידה

ככל שאת רוצה שההריון יסתיים ושואפת להחזיק את תינוקך בזרועותייך, בכל זאת מעטים הסיכויים שאת מתמוגגת מהמחשבה על הצירים והלידה. אפילו אותן נשים שכבר עברו את ההתנסות הלידה בעבר נעשות לעיתים חששניות ונתקפות בחרדות ככל שהזמן מתקרב. תכשיר המועיל בתקופה זו הוא תכשיר הרסקיו רמדי ורצוי שיהיה זמין בבית ואפילו בתיק האישי שלך.

תכשיר הרסקיו רמדי מורכב מחמש תמציות של פרחי באך: Star of Bethlechem - לטיפול בהלם, Rock Rose -לטיפול בבהלה ואיבוד עשתונות, Cherry Plum - לטיפול בחשש מאיבוד שליטה, Impatience - לטיפול בעצבנות, Clematis - לטיפול בעילפון ובלבול חושים.

בדרך כלל משתמשים בתכשיר רסקיו רמדי בעיתות של מצוקה מיידית. התכשיר מעניק הקלה מהירה בכל משבר והוא בעל ערך בל ישוער בתקופה בה האדם נתון בלחצים גדולים או לאחר שהוא חווה זעזוע.

אף על פי שתכשיר ה"רסקיו רמדי" אינו הופך את הלידה לנטולת כאבים, הוא יעזור לשכך את הבהלה ואת הזעזוע. "רסקיו רמדי" ירגיע אותך כך שתהיי מסוגלת מבחינה נפשית להגיע ליותר שליטה עצמית .

תמציות פרחי באך מועילות ללידה

Aspen תמצית מס' 2 White Chestnut תמצית מס' 35 Olive תמצית מס' 23 Impatiens תמצית מס' 18

אם

כדאי לנסות

את חוששת ואינך יודעת למה לצפות
ההלם והחרדה עם תחילת הצירים גורמים לך לאיבוד עשתונות תכשיר "רסקיו רמדי"
התודעה שלך מוצפת מחשבות לא רצויות
את חשה תשישות פיזית ונפשית בזמן הלידה
הצירים מתמשכים זמן רב יותר משציפית

התקופה שלאחר הלידה


אחרי שחלפה התעלות הרוח הנרגשת של הימים הראשונים שלאחר לידת תינוקך ורמות ההורמונים שלך מתחילות לחזור לתיקנן, את עלולה להרגיש תחושות של התרוקנות ודכדוך. אין זה חריג שנשים חוות תחושות כאלה, ובדרך כלל מתייחסים אליהן כאל "דיכאון של אחרי הלידה" . "תמציות פרחי באך" יכולות לעזור להתנער מהדיכאון של אחרי הלידה במיוחד אם משתמשים בהם לפני שתחושות אלה מספיקות להשתרש ולהתבסס. אבל חשוב שנשים הסובלות מדיכאון במשך תקופה ממושכת תיפנינה לרופא המטפל או לרופא מומחה אחר לקבלת יעוץ.

 

תמציות פרחי באך המועילות לאחר הלידה

אם

כדאי לנסות

את מוצאת את עצמך חרדה ודואגת יתר על המידה
לשלום תינוקך
Red Chestnut תמצית מס' 25
רובץ עלייך ענן כבד של דיכאון שאינו מתרומם Mustard תמצית מס' 21
את חשה ריפיון ידיים ואכזבה וזקוקה
תחושה חיובית יותר ומעודדת
Gentian תמצית מס' 12
את חשה קושי במעבר לתפקיד האימהות Walnut תמצית מס' 33

מינון
כשנוטלים את תמציות פרחי באך, יש לטפטף שתי טיפות מהתמצית שבחרת לכוס מים וללגום לאורך היום כולו.
כשמשתמשים בתכשיר "רסקיו רמדי", יש לקחת ארבע טיפות במקום שתיים, ואם יש צורך, או שנוח יותר, אפשר לטפטף אותן במישרין על הלשון. מומלץ 4 פעמים ביום או יותר לפי הצורך.

אם בו זמנית משתמשים ביותר מתמצית פרחי באך אחת, ניתן לשלב אותם ביחד בתוך בקבוק תערובת של 30 מל' מים מינרלים. לטפטף 2 טיפות מכל תמצית פרחי באך שבחרת לתוך בקבוק התערובת ואז יש לקחת ארבע טיפות מבקבוק התערובת לתוך כוס מים וללגום .יש לעשות זאת לאורך כל היום.

התוצאות עשויות להיות מיידיות, אבל בדרך כלל הדבר משתנה מאדם לאדם.

תמציות פרחי באך בטוחות לשימוש לכל המשפחה: מבוגרים, ילדים ואפילו תינוקות. מתאימות גם לאנשים חוים ואין סכנה בלקיחת תמצית לא מתאימה או במינון יתר. ניתן לקחתן עם כל תרופה.

 


 

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד