חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמציות פרחי באך לחולי פסוריאזיס

בעזרת תמציות פרחי באך, קיימת אפשרות להקל בסבלו של חולה פסוריאזיס ולעתים אף להביא להבראתו.

כטיפול חיצוני גם עם פסוריאזיס: ניתן להשתמש בקרם רסקיו  ע"י מריחתו בעדינות ובמנות סבירות, עד ספיגתו במקום הרצוי. פעולה זו יש לעשות 4 פעמים ביום לפחות ולא לאבד סבלנות גם אחרי חודש ימים...
אפשרות נוספת: לטפטף ישירות על האזור הפגוע את התמציות הבאות אחת אחרי השנייה: 2 טיפות רסקיו רמדי , ולהחדיר לעור במסג' בעזרת האצבע, אח"כ 2 טיפות קרב אפל ( CRAB APPLE - מס' 10) ואחרי כן 2 טיפות וולנט ( WALNUT - מס' 33).
כטיפול דרך הפה: להכין תערובת בבקבוק חום 30ml עם טפי. למזוג כ- 20ml מים מינרלים, להוסיף 10 טיפות רסקיו רמדי +   2 טיפות קרב אפל + 2 טיפות וולנט . לסיום להוסיף כ- 5ml (כפית) ברנדי. את הטיפות לטפטף מתחת ללשון, 4-5 טיפות 4 פעמים ביום לפחות. את הבקבוק יש להחזיק בטמפ' החדר במקום מוצל ונח להשגה.

כל יודעי תורתו של ד"ר באך, ודאי ירימו גבה ויתמהו כיצד אני מציע לטפל בסימפטום של מחלה כמו פסוריאזיס בעזרת פרחי באך?! ואכן הם צודקים, תמציות פרחי באך אינן מתייחסות לסימפטומים של המחלה אלא לגורמים הרגשיים והנפשיים !
אולם הפעם אני מרשה לעצמי לחרוג מהדרך המקובלת, כדי להקל הקלה ראשונית במצבם של החולים, מתוך תקווה שבמקביל יפנו לטיפול יסודי, בעזרת מטפל הבקי בתורתו המופלאה של ד"ר באך ומצוי ברזי תמציותיו.
שיטת הריפוי של ד"ר באך (1936-1886), מבוססת על התדרים האנרגטיים הגלומים ב- 38 תמציות הפרחים, אותן גילה במהלך מחקריו ועבודתו כרופא, כחוקר וכהומיאופת, באנגליה ארץ הולדתו.
לפי הגדרתו, איזון והרמוניה,  בין האני האמיתי והמהותי של האדם לבין אישיותו, אופיו ומצבו הרגשי, נפשי , חוויתי, הם שווי ערך לבריאות. לכן המחלות הן תוצר של דיסהרמוניה והפרת האיזון במרכיבים אלה.
התדרים האנרגטיים שבתמציות פועלים להחזרת  האיזון וההרמוניה, תוך הכרה בהבנות חדשות, ("פתאום" האסימון נופל...) באשר לדפוסי התנהגותו והשקפת עולמו של האדם , שגורמים לו לנוקשות, לקיבעון ולחסימות בזרימת חייו. הסכמתו של המטופל לשנות דפוסים אלה, תביא להחלמתו ולהבראתו.      הריפוי -  בשינוי!
מכאן נבין שטיפול בסימפטומים של המחלה, אינו יעיל והוא למעשה מעין קניית שקט מדומה לזמן מוגבל!
בספרה "אתה יכול לרפא את חייך", כותבת המטפלת הידועה לואיז ל. הי, שעל הסובלים מפסוריאזיס, לבדוק בתוך נפשם את ההיבטים הבאים: היכן הם נפגעו ופוחדים מפגיעה נוספת ?, היכן קיים אצלם סירוב לקבל אחריות על רגשותיהם? היכן הם מרגישים לחוצים, מתוחים וחסרי שקט נפשי? היכן הם מרגישים אשמים או נחותים או כועסים ואינם סולחים לסביבה ובעיקר לעצמם ?,היכן הם מרגישים מאוימים, רגישים יתר על המידה ובלתי מוגנים?, היכן הם אינם מעוניינים בקרבה ובמגע, בגלל תחושות של דחייה, גועל, עלבון, לכלוך, פחד וכד', אך קשה להם להביע זאת במילים או במעשים ("לא נעים... אין ברירה...... הוא ייעלב.....")?
תהליך זה אינו קל כלל ועיקר, אך הוא דרוש מאוד כדי להחלים אחת ולתמיד!
מרכיבים אלה ודומיהם ניתנים לאיזון ולפתרון בעזרת הטיפול בתמציות פרחי באך וכל המעוניין יכול לטפל בעצמו בעזרת הספרים והתמציות. השימוש בתמציות אינו מזיק, אינו גורם לתופעות לוואי מסוכנות, אינו מתנגש בטיפולים נוספים ואינו ממכר. (אסור על אלכוהוליסטים בתהליך גמילה)
ולכן המלצתי היא, להיעזר במטפל מיומן, כדי לקבל את הייעוץ האובייקטיבי ביותר, (איננו רואים את ה"גיבנת" של עצמנו!) וכדי לקבל את התמיכה הנכונה בתהליך הריפוי, שלפעמים בא לידי ביטוי ב"ירידה לצורך עליה" ובתגובות הגוף לתהליכי הניקוי, הטיהור והשינוי.


בברכת רפואה שלמה,
רון גילעם    rongilam@015.net.il
מטפל באיזון בריאותי בשיטות טבעיות.
מורה ומרצה במכללת "רידמן" - המכללה בינלאומית ללימודי רפואה משלימה ובמכללה לחינוך גופני במכון וינגייט.


ספרים מומלצים:
"אתה יכול לרפא את חייך" - לואיז היי/אורעם
"פרחי באך - פרחים לרפואה" - כריסטין ווילווד/עופרים
"פרחי באך ותרופותיהם" - פיליפ צ'נסלר/אורעם
"חיים אהבה ובריאות"
"אהבה רפואה וניסים" - ד"ר ברני סיגל/כתר
"לחיות מתוך שמחה" - סניה רומן/מרקם

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד