חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

סקס, זוגיות, מיניות עם פרחי באך

סקסלמה אני לא נהנה ממין? מה עוצר אותי? מה מעכב את הפתיחות המינית בין בני זוג ? למה אנחנו לפעמים מרגישים שבן הזוג לא מבין אותנו?  

 

איני זוכרת למי שמורות הזכויות על המשפט האוניברסאלי אך הוא משפט מוכר:  "אפשר לסכם את ההיסטוריה האנושית כולה, כמצב של חיפוש אחר בן / בת זוג לחבק במיטה בלילה ולחלוק את העול ביום".  

 

אהבה, מין וכסף כמובן, הם הכוחות הגדולים ביותר המניעים את העולם וכל השאר רק תפאורה. האם ידעתם שכמות תאי הזרע במנת זרע של גבר אחד מספיקה כדי להפרות את כל הנשים הפוריות באירופה? חישבו כמה עוצמה מרוכזת במין ומה קורה כשעוצמה זו אינה  מתפרקת! בימי קדם, כשצרו על עיר, לקחו חיילים  צעירים ומלאי הורמונים, הרעיבו אותם מינית, והבטיחו פרס למנצחים ,אפשרות לאנוס את כל נשות העיר הכבושה.  

כל ההקדמה הזו באה להזכירכם את מה שאתם וודאי יודעים – חיים בלי סקס ואהבה (או להיפך), מתסכלים מאמללים ונטולי חדווה. 

 

אז מה בכל זאת מונע מאתנו לאהוב ?
אהבה אינה הגדרה צרה של תקע ושקע, אלא מגוון ביטויי חיבה, מגע, ליטוף, מישוש ומשמוש, אשר כולנו גברים נשים , פעוטות וקשישים – כולנו זקוקים למצרך זה מיום הולדתנו ועד יום מותנו! 

ברשותכם, עלי להפריד בין גברים ונשים. מדובר בשני בעלי חיים, מזן ההומו סאפיאנס, השונים לגמרי הן מבחינה פיזיולוגית ובעיקר מבחינה נפשית ומנטאלית. 

 

מהו העולם הגברי? 

מגיל צעיר חינכו אתכם שהבעת רגש פירושה חולשה. "תהיה גבר !  אל תבכה",  "מה אתה בוכה כמו ילדה קטנה? " ועוד. מאחר ומגיל מאד צעיר סגרו לכם את צ'קרות הלב (אמא אמרה לי דני . ילדי הוא גיבור ונבון, ילדי לא יבכה אף פעם כפתי קטון),  
כך הפנמתם שלהתחבק מותר רק על מגרש הכדורגל, כשתוקעים גול. למדתם שלהיות גבר זה להיות קשה, קשוח ומחוספס .יכול להיות שמילים אלה המאפיינות מצב גבריות אידיאלי מתיחסות גם לחלק הפיזי וגם למנטאלי.  

 

המצב הנוכחי בו העולם המערבי המודרני מפרש כל חיבוק וליטוף כסטייה (גבר לגבר – הומוסקסואליות, גבר לילד- פדופיליה, גבר לחברה של אשתו – בגידה, ואתם יכולים להמשיך לבד עם המגמה הזו) , החיבוק הוא פלישה לטריטוריה וגברים הרי מחונכים לשמור על טריטוריה. כך קרה שהחיבוק מצטמצם אצלכם רק למשחק המקדים. בארץ בה אנו מעריצים מדים ולובשי מדים, אפילו השפה בה אנו משתמשים לאהבה מאד אלימה ולקוחה מז'רגון צבאי. לכבוש אישה, להכניע אותה, שלא לדבר על : "קרעתי לה את הצורה" ...כאילו מדובר בכיבוש יעד מבוצר ולא במעשה של חיבור גופני ונפשי ומלא רוך...אולי עכשיו אתם חושבים שרך ורכרוכי זה לא ממש גברי?  

  

בספר בראשית כתוב: "ואדם ידע את חוה" יד על הלב, מישהו מכם יכול להגיד שהוא יודע את אשתו / חברתו? 

 

עולם האשה:

מה מסתתר מאחורי המילה העברית אורגזמה?  אביונה. תחשבו לבד למה! מגיל צעיר קבלנו מסרים מהאמהות שלנו לשמור על עצמנו, וקשה לי להאמין שיש אמהות המעודדות את בנותיהן להרפתקאות ולניסיון מיני עשיר. אשמח לטעות בעניין זה. לימדו אותנו לא לתת בקלות. טוב, אם אתן לא יודעות, אישה לא נותנת כלום, אישה רק לוקחת, מפני שכל כוח החיות של הגבר נמצא בזרע שלו, ובעצם אנו נטענות ממנו אנרגטית לפי האמונה העממית.  


המסרים בפרסומות מראים לנו בובות ברבי חטובות, נשים מושלמות ונטולות פגמים. כך בשטיפת מח מתמדת, ועל מנת לפרנס את תעשיות האופנה, הקוסמטיקה, הניתוחים הפלסטיים, הזרקות הבוטוקס, הדיאטות ועוד, מטפטפים לנו הנשים , שאנו פגומות, ושכדאי לנו לחתוך את גופינו, לתקן ולשפץ אותו. שטיפת מוח  מתמדת זו גורמת לנשים רבות לשנוא ולתעב את גופן, להתבונן במראה ולראות  צלוליט, תחת שמן, שדיים נפולים, בטן גדולה.  


עולם נפלא של זוגיות, מין ואהבה: 

תארו לכם  עולם נפלא. 

הרי התכנסנו פה לדבר על אהבה ועל מעשה האהבה. בעולם נפלא, את מתעוררת בבוקר לצידו של הגבר שלך. זקפת הבוקר הרי היא הטובה והחזקה ביותר. את עושה איתו אהבה מפני שאת אוהבת את עצמך ואת גופך, אינך זקוקה לחושך כי את כולך אור. אינך מתביישת בגופך ואין לך רצון להסתיר אותו, להיפך, את גאה בו ושמחה בו כפי שהוא!  הדוגמניות האנורקטיות מן הפרסומת  ממש לא מעניינות אותך, את אישה אמיתית ולא בובה, זה שהאגן שלך רחב זה מפני שיש לך ילדים שהם פרי אהבתך לאיש שלך! האיש שלך יוצא שמח וטוב לב לעמל יומו,, שלו ורגוע ואת טעונה במרץ באהבה ובשמחה. 


מה ומי מונע מתסריט כזה להתרחש? לאורך הכתבה נזרעו הרמזים...


אם נחזור לגברים – תמיד אנו חוזרות אליכם (ואל אישך תשוקתך!) 

 • למה אני לא נהנה ממין?  
 • אולי אני מתקשה להביע רגש?  
 • אולי כי בעיני זו חולשה ורכרוכיות? 
 • אולי כי אני צריך להתחנן בשביל חום, אהבה, מין? 
 • אולי כי אני מרגיש שהיא עושה לי טובה, משתפת פעולה, אף פעם לא יוזמת? 

בכל זאת, גברים יקרים, פטור בלא כלום אי אפשר, אם גם רעייתך, כמוך, עובדת מחוץ לבית, ובסופו של יום עבודה אתה לא מושיט יד וצריך להתחנן אליך שתדיח כלים, אל תתפלא שהיא מדיחה אותך מהמיטה. אין מה לעשות. הדחת כלים של ארוחת הערב (רצוי בהתנדבות, בלי שיבקשו ממך), הייתה ועודנה המשחק המקדים האולטימטיבי והמוצלח ביותר. 

 

לגבי נשים פנויות: 

פעמים רבות אנו חוששות ליזום ולתבוע מפני שאישה עצמאית, דעתנית, תאוותנית "קצת" מפחידה את הגבר שחושש שלא יעמוד בתקן.  אנו מקובעים על גבר יוזם, מארגן, מוביל באופן קלאסי, אלה תכונות הנחשבות לגבריות. כשתכונות אלה מופיעות אצל אישה במינונים מופרזים, הזכר המצוי נבהל ומקפל. כן, שמעתי את מקהלת הגברים שמתים לנשים יוזמות, מצטערת, זה לא עומד במבחן המציאות. 

  

מיניות, חשק, זוגיות ו תמציות פרחי באך: 

 

 1. תמצית פרחי באך הולי HOLLY- האור המגרש את החושך. התמצית לרגשות קשים כמו שנאה, קנאה, חשד וצרות עין. זהו סם נגד השנאה שהיא הניגוד לאהבה. מי שליבו נמלא באהבה אינו עוסק בהנהלת חשבונות. מי שאוהב לעולם לא יהיה נפחד, קנאי וחסר סבלנות, כי האהבה מרחיקה כל פחד.
  בנות, עצה אישית: אם בתחילת קשר אתן מזהות טיפוס קנאי  ורכושני אנא התרחקו ממנו כמו מאש! הוא כנראה לא ישתנה ועכשיו אתן מסונוורות ובהמשך תסבלו קשות.
 2. תמצית פרחי באך ביץ' BEECH  -  תמצית פרחי באך המיועדת לגברים ולנשים חסרי סבלנות, ביקורתיים, נוחים לרגוז, שלא סובלים חולשות קטנות. אלה שלא חוסכים שבט ביקורת, מפזרים רעל מציעים לך לשפר את עצמך והכול בשם האהבה כמובן. זוהי התנהגות שלא מעודדת אהבה. תמצית הביץ' מעודדת סבלנות . תגובה אפשרית בלקיחת התמצית: "המון שדים יוצא מן הבקבוק" ואז המערכת ביניכם נהיית נקייה, או שלהיפך, התמצית תגרום לכם להיות מלאי מחמאות ותראו רק טוב בכל דבר ובכל אחד. 

 1. תמצית פרחי באך צ'יקורי CHICORY-  התמצית מייצגת את הטיפוס הרכושני, הבולע הכול. המשתלט על הזולת  כביכול ממקום של אהבה ודאגה. הטיפוס דורש שהכול יתבצע כרצונו מפני שהוא אוהב אותך. הוא לא יכול להישאר לבד ומורעב לחיבה ולתשומת לב. האהבה שלו באה ממקום של הנהלת חשבונות ופוגעת בחירותך. התמצית, שדרך אגב מצוינת גם לדיאטה מפני שהיא ממלאה בורות, (תבוא כתבה נפרדת), ממלאה את הבור, מעודדת נדיבות אמיתית, נתינה ברוחב לב ובחופשיות בלי לחשוב על גמול. 

 1. תמצית פרחי באך קראב אפל CRAB APPLE- זוהי תמצית מטהרת לגוף ולנפש מכל מה שגורם לנו תיעוב. אם זיהית את עצמך ככזו, וזה לא חייב להיות מצב קיצוני, התמצית מנקה מכל תחושה של שנאה עצמית. הניקוי בא הן ברמה רגשית והן ברמה פיזית,  ובהחלט יתכנו הפרשות של ליחה, נזלת, שתן – כל הגוף מתנקה. נפלאה גם לניקוי הגוף מדלקות. זהירות – התמצית אסורה לטיפוסים כפייתיים. 

 1. תמצית פרחי באך מימולוס MIMULUS - זוהי תמצית לפחד מגורם ידוע. אם אתה סובל מחרדת ביצוע, במיוחד בתחילת קשר, בו עליך להוכיח עמידה בתקן. התמצית מתאימה לביישנות ומופנמות, עוזרת לביטחון עצמי ולטיפוח אומץ. בכל מקום בו שוררת אהבה אין מקום לפחד. אם בנוסף אתה פוחד מאובדן שליטה , שוב, יתכן התרגשות של קשר חדש, או מצב מתמשך של גומר מהר, תמצית "שרי פלם" עוזרת לשליטה עצמית טובה. דרך אגב, מאחר והתמצית עובדת על כל הרצף, היא מצוינת גם לקצה השני, של אלה שחייבים להיות בשליטה ובמקרים אלה, עוזרת לשחרר את ה"פריק קונטרול" (הטיפוס שכל בזמן חייב להיות בשליטה מתמדת). 

 1. תמצית פרחי באך פיין PINE - תמצית לרגשי אשמה. מי שמחפש פגמים בעצמו, מגנה את עצמו ומרגיש אשם על כל דבר ועניין.  האם את חשה רגשי אשמה שנהנית ממין בניגוד לחינוך שקיבלת? התמצית מעודדת למחול ולסלוח לעצמך, להפסיק להתייסר או לרצות להעניש את עצמך. 

 1. תמצית פרחי באך לארש LARCH- זוהי תמצית לחוסר בטחון ולקלטת מקולקלת של: לא יכול, לא מסוגל, לא עכשיו, לא מבין וכו'. הפחד להתנסות מתוך פחד להיכשל. התמצית מזמינה ומעודדת: "בוא, תנסה, תראה שאתה יכול". תמצית לארש מחזקת בטחון עצמי. 

 

בעולם המודרני עם הקלות הבלתי נסבלת של פירוק התא המשפחתי (גירושין) ואין סוף אנשים בודדים שלא מצליחים למצוא את הזיווג המתאים להם, כי הם מחפשים פגמים (לפעמים דמיוניים) בצד שכנגד ופוסלים על הסף. אני מציעה לכם הצעה כללית להשתמש לעזרתכם ועזרת בן הזוג בפרחי באך., נראה לי שכיסיתי את רוב התמציות המתאימות להנעה והנאה מינית, זוגיות, חברות ופתרון משברים. 

 

אתם יכולים לערבב מספר תמציות פרחי באך שמתאימות לכם ביחד לתוך בקבוקון טיפולי. אפשר לקרוא כאן איך להכין בקבוקון טיפולי. 

 

תוכלו לקבל ממני ייעץ בטלפון על מנת לעזור לכם למצוא את התמציות הנכונות לכם.  

נורית בר דוד, מורה לפרחי באך, בשעות 08.00 – 18.00 בלבד בטל: 050-5301453 nuritbardavid@gmail.com

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד