חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פרחי באך - פורמולת חורף

מאת: גתית - תקשורת משלימה - ייעוץ כיוון וריפוי בפרחי באך

החורף  בעיצומו ואנו כולנו: מטפלים מטופלים, הורים מורים וילדים, נמצאים ברחבת-חורף.. רחבה זו, (כמו כל אחת אחרת) מורכבת מהשפעות חיצוניות = עליהן אין לנו שליטה, ומהשפעות פנימיות, היינו: מה אנו מביאים איתנו לרחבה..וזה כולל את הזיכרונות שלנו, החוויות שלנו לטוב ולרע, טעמים ריחות, פחדים, פרשנויות סובייקטיביות ומנעדים רגשיים. השילוב בין השתיים הוא שישפיע על התוצאה המרחבית שתהיה ידידותית וחמה או מנוכרת וקרה.
לי אישית מסמל החורף יותר מכל את החום, המגע, כוס מרק מהבילה סרטים ביתיים ואנרגיות ממלאות, אולם ישנם הרבה מבינינו שכניסתו של חורף נוסף לחייו מלווה בתחושות של חוסר ביטחון, התכנסות, חשש לבדידות, חוסר שמחה, מופנמות והתכרבלות מתוך האין. מצב זה כידוע מביא איתו מערכת חיסונית של גוף-נפש ירודה, מתח ועצבנות ופעמים גם לתזונה בלתי מאוזנת ( פחמימות כתחליף לאהבה), כמו גם נטייה למצבי דיכאון קלים עד בינוניים, וכך המעגל של מה קודם למה מתחיל לבלבל ולצאת משליטה.
לכל המצבים הללו הייתי ממליצה על טיפול מלווה עונה: שילוב של תמציות מופלאות שלא יתנו לנו להיכנס לאזורי הריקנות הייאוש והדכדוך. פורמולות ידידותיות לחורף הישראלי ההפכפך:
Chicory – תמצית שתמלא אותנו באהבה לעצמי.
ELM- תמצית נהדרת לאיסוף העצמי מפירוק זמני של נפש וגוף - זוהי תמצית קסומה שאני מרבה לעבוד איתה, יש לה קשת רחבה של מצבים רגשיים.
Gentian – להאיר את הפסימיות ולהפוך אותה לאופטימיות ותקווה.
HORNBEAM – לפזר את הענן של"אוף עוד חורף הגיע"  ולהדיח את הדיכדוכון.
LARCH – לחיזוק הביטחון ולעמוד אור תומך.
Aspen – למיגור פחדים ולהגנה. התמצית הזו מעולה לתחושה של "יהיה בסדר".
WILLOW- חתימת הפורמולה להוציא רחמים עצמיים ומרירות.
כמובן שברגע שנרגיש מחוזקים מבחינה רגשית נהיה מחוסנים יותר ולא נתפוס כל מחלת חורף שמבקרת בסביבתנו. הדגש על הפורמולה כאן הוא פתיחה של מעגל אור ותחושה של אופטימיות. פרחי באך מבטאים תקשורת חכמה יותר עם עצמנו ועם הסביבה כמו גם עם עונות השנה. מאחלת בריאות טובה לכולנו וחורף חם ונעים.

קניה ישירה מוצרי פרמה גורי

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד