חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

הגיל השלישי - הדרך לאושר

פרחי באך בגיל השלישימאת: רחל קורצולד- מרפאה הוליסטית בפרחי באך ומרצה

בני הגיל השלישי איך נאריך את תוחלת החיים ונעכב את התהליך ההזדקנות בעזרת הרפואה הטבעית ותמציות של ד"ר באך?

א.המעבר:
תהליך המעבר נקבע בראשיתו באופן שרירותי ע"י הגיל הביולוגי שמודיע לאדם שעליו לעבור מגיל המעבר לגיל הזהב. לרוב כל מעבר כרוך בקשיי הסתגלות  שכן האדם היוצא ממעגל העבודה מתוודע לגורם הזמן.  האדם נדרש להערכות חדשה לגבי תכנון הזמן, מציאת תעסוקה בתחום האהוב עליו והחשוב מכל -   שמירה על חיוניות וחיות.
תמצית ה-walnut  הנה תמצית אשר יכולה לעזור להכיל את השינויים והמעברים ללא שום השפעות חיצוניות או פנימיות. היא עוטפת את האדם בהגנה המונעת ממנו להיות מושפע מהסביבה ומעצימה את יכולתו לעמוד מול הסביבה .
ב. החרדה – "אל תשליכיני לעת זקנה  ככלות כחי אל תעזבני " :
אחד הדברים המלווים במעבר זה החששות מפני העתיד, לכך נעזר בתמצית  הaspen-   המתאימה לכל סוגי החרדות ממקור לא ברור. התמצית מעלימה פחדים מהתת מודע  וכן פחדים  מהעתיד הלא נודע. היא עוזרת ומחזקת את תחושת הביטחון  הראלי והמרחבי . תמצית MIMULUS מחברת אותנו לאומץ, מגבירה את ביטחוננו העצמי ומעלה את היכולת שלנו לעמוד במשימה בשלוות נפש והומור.
ג.שמחת חיים:
המעבר כרוך לעתים בעצב ובעגמומיות  המובילה למחשבות כגון: "מה אני שווה"? "מי צריך אותי"?  "האם עדיין אני  חיוני"?  . תמצית ה-gentian תעזור לנו לעבור את  המכשול ותביא לשיפור במצב הרוח. תמצית ה-   Sweet chesnutמיועדת לאנשים המגלים פסימיות ועוזרת למצוא ולראות את ה"אור שבקצה המנהרה".
ד. המראה חיצוני:
 תהליך ההזדקנות מלווה בשינויים פיזיולוגיים שהאדם ,לעיתים, מתקשה לקבלם  כגון: קמטים, נשירת שיער, השמנת יתר/רזון ולעיתים הנמכת קומה. crab-apple תמצית לטיהור הגוף והנפש, תחזיר לנו את הפרופורציות  הנכונות לקבלת המצב החדש .
        ולהתחלה חדשה.... תמצית ה-hornbeam אשר עוזרת לשמור על  מצב של חילוף חומרים מאוזן בגוף ועל חיוניות .התמצית משמשת כגורם מדרבן לקום ולפעול. היא  מחזירה  את החוזק  הנחוץ להתמודד  עם העבודה במעט יותר התלהבות. העייפות  תפוג  כאשר יהיה לאדם  יותר עניין  בפעילות הרגילה ופחות בעצמו. בנוסף תמצית ה-wild rose  תעזור לאנשים אשר חשים אדישות ומתייחסים  לחייהם בויתור ובתחושה  "החיים עוברים לידי " ולא בתוכי. התמצית תסייע במציאת  עניין מחודש.
אמונתי היא שבעזרת גישה חיובית, שאיפה לשמחת חיים, פעילות ספורטיבית ותזונה  נכונה   ומימוש הניצוץ האלוקי  שבנו,  נזכה לזקנה מכובדת ובריאה.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד