חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

הדרך אל אושר בגיל השלישי


המעבר

תהליך המעבר נקבע בראשיתו באופן שרירותי על ידי הגיל הביולוגי שמודיע לאדם שעליו לעבור מגיל המעבר לגיל הזהב. לרוב כל מעבר כרוך בקשיי הסתגלות  שכן האדם היוצא ממעגל העבודה מתוודע לגורם הזמן. האדם נדרש להערכות חדשה לגבי תכנון הזמן, מציאת תעסוקה בתחום האהוב עליו והחשוב מכל, שמירה על חיוניות וחיות.

תמצית Walnut יכולה לעזור להכיל את השינויים והמעברים ללא שום השפעות חיצוניות או פנימיות. היא עוטפת את האדם בהגנה המונעת ממנו להיות מושפע מהסביבה ומעצימה את יכולתו לעמוד מול הסביבה. 

החרדה

"אל תשליכיני לעת זקנה, ככלות כוחי אל תעזבני״.

אחד הדברים המלווים במעבר זה החששות מפני העתיד, ולמצב זה אפשר להיעזר בתמצית Aspen, שמתאימה לכל סוגי החרדות ממקור לא ברור. התמצית מעלימה פחדים מהתת מודע וכן פחדים מהעתיד הלא נודע. היא עוזרת ומחזקת את תחושת הביטחון הריאלי והמרחבי. 

תמצית Mimulus מחברת אותנו לאומץ, מגבירה את ביטחוננו העצמי ומעלה את היכולת שלנו לעמוד במשימה בשלוות נפש והומור.

שמחת חיים

המעבר כרוך לעתים בעצב ובעגמומיות  המובילה למחשבות כמו, "מה אני שווה", "מי צריך אותי", "האם עדיין אני חיונית?". תמצית Gentian תעזור לעבור את המכשול ותביא לשיפור במצב הרוח. תמצית Sweet Chesnut מיועדת לאנשים המגלים פסימיות ועוזרת למצוא ולראות את האור בקצה המנהרה.

המראה חיצוני

תהליך ההזדקנות מלווה בשינויים פיזיולוגיים שהאדם לעיתים מתקשה לקבלם, וביניהם קמטים, אובדן השיער, השמנת יתר, רזון ולעיתים הנמכת קומה. Crab Apple היא תמצית לטיהור הגוף והנפש, ומסוגלת להחזיר את הפרופורציות הנכונות כדי שאפשר יהיה לקבל את המצב החדש ולהתחיל מחדש. תמצית Hornbeam עוזרת לשמור על מצב של חילוף חומרים מאוזן בגוף ועל חיוניות. התמצית משמשת כגורם מדרבן לקום ולפעול, ומחזירה את החוזק הנחוץ להתמודדות עם העבודה במעט יותר התלהבות. העייפות  תפוג כאשר יהיה לאדם יותר עניין בפעילות הרגילה ופחות בעצמו. בנוסף, תמצית Wild Rose תעזור לאנשים שחשים אדישות ומתייחסים לחייהם בוויתור ובתחושה שהחיים עוברים לידם ולא בתוכם. התמצית הזאת תעזור למצוא עניין מחודש.

אמונתי היא שבעזרת גישה חיובית, שאיפה לשמחת חיים, פעילות ספורטיבית ותזונה נכונה, ומימוש הניצוץ האלוקי שבנו, נזכה לזקנה מכובדת ובריאה.


מאת רחל קורצולד - מרפאה הוליסטית בפרחי באך ומרצה

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד