חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פרחי באך פשוט לעזור – בקבוקון טיפולי בהתאמה אישית

תמציות פרחי באך בקבוקון טיפולי"אל לה לפשטותה של שיטה זו לרפות את ידיך מלהשתמש בה. אתה תיווכח, ככל שתחקור בה יותר, בפשטותה של הבריאה כולה"  (ד"ר אדוארד באך)

כל אחד מאיתנו יכול לרפא את עצמו בקלות אם הוא מודע לחולשות ולדברים שהיה רוצה לשנות בעצמו. היופי בטיפול בתמציות פרחי באך הוא שכל אחד מאיתנו יכול לרפא את עצמו בקלות. לדברי נורית בר דוד, מטפלת בכירה בפרחי באך, תמציות של פרחי באך בטוחות לחלוטין והקסם של פרחי באך טמון ביכולת שלהן לקחת את המטופל עד גבול היכולת שלו ולא מעבר לכך.
כל תמצית פרחי באך מתאימה להתמודדות עם תכונה אחרת והיות ואנחנו אנשים מורכבים ויש לנו שלל תכונות הרי שבעת הטיפול בתמציות פרחי באך אנחנו מטפלים בתכונות הדומיננטיות ביותר, במה שהכי מפריע לנו בחיים. למשל, תמצית פרחי באך בשם Larch (לארש תמצית מס' 19) מטפלת בחוסר ביטחון ותמצית פרחי באך Olive (אוליב תמצית מס' 23) מתאימה למי שתשוש פיזית ונפשית.

פרחי באך - לרפא ולהרפות

נורית מספרת על בחורה שנאנסה שהגיעה אליה לטיפול בפרחי באך. "כילדה היא לא עיבדה את חווית האונס" וכעת היא רווקה בת 35 שמתקשה ליצור קשר רומנטי ומערכת יחסים עם גברים. מנגנוני ההכחשה וההדחקה שלה לא אפשרו לה לקשר את הקושי הזה, לטראומת האונס שחוותה בילדותה. תמציות פרחי באך המתאימות, עזרו לה לעבד את הטראומה והיופי הוא שהתמציות של פרחי באך לא לוקחות את האדם מעבר למה שהוא מסוגל לשאת ולכן אם הסף של הבחורה הוא לבכות שלושה ימים, היא לא תבכה ארבעה ימים. התמצית של פרחי באך לא תיקח אותך צעד רחוק מדי". 
לדברי נורית את התמציות של פרחי באך לוקחים בדרך כלל למשך שלושה שבועות ארבע פעמים ביום כל פעם ארבע טיפות ותוך שלושה ימים לרוב מתחילים להבחין בשינוי. האפקט של תערובת של מספר תמציות פרחי באך הינו אפקט משולב, כיוון שכל תמצית פרחי באך, כאמור, מטפלת באופן ממוקד בתכונה אחרת.

אוליב, תמצית פרחי באךלכל תמצית פרחי באך יש השפעה רגשית שונה על גופינו. כאשר אנו קוראים את רשימת תמציות פרחי באך, אנו מוצאים כי יש כמה תמציות פרחי באך המתאימות לנו והיינו רוצים להשתמש בהן ביחד בבקבוקון טיפולי לכל מצב רגשי או חרדה שעולה בדעתכם, החל מפחד ממבחנים ועד חרדה מביקור אצל רופא שיניים 

פרחי באך - בקבוקון טיפולי בהתאמה אישית

להזמנת הבקבוקון מלאו את כל הפרטים האישיים ובחרו 6 תמציות. לפני בחירת התמציות חשוב לדעת שאם מדובר במצב רגשי מסובך ומורכב צריך/כדאי/מומלץ להתייעץ עם מטפל בפרחי באך לרשימת מטפלים באזור מגורייך נא לחץ כאן

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד