חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

"רפא את עצמך" מאת ד"ר אדוארד באך - עכשיו בתרגום לעברית

ד"ר באךמאת: אורלי פרידלנדר, מטפלת מוסמכת בפרחי באך ע"י מרכז באך אנגליה  BFRP, מתרגמת הספר "רפא את עצמך" של דר' באך , טבעון, 04-9534126 ozfrydlender@hotmail.com

ד"ר אדוארד באך שהיה רופא מוערך בלונדון פרש לאזורי הכפר האנגלי בשנת 1928 כדי להגשים את מטרתו משכבר שהייתה: למצוא שיטת טיפול שתתאים לרעיונותיו. לאחר שלוש שנים שבמהלכן הוא מצא פרחים, מצא דרך להפיק מהם תמציות, והתנסה בהן על עצמו ועל מטופליו, הוא פרסם את ספרו "רפא את עצמך".

בספר זה מציג ד"ר אדוארד באך את דעותיו על בריאות וחולי ועל גורמיהם ומקדיש את ספרו "לכל הסובלים או הנתונים במצוקה". הוא מתאר את האופן שבאמצעותו יכול האדם לעזור בריפויו העצמי בכך שהוא יגלה בתוך עצמו "שגיאות" או פגמים באופיו ויכוון את עצמו להסירם. ד"ר באך מפרט רשימה של פגמים שאיתם מתנהלים בני אדם, כל אחד לפי סוג האופי שלו, ומציב מול פגמים אלו את המידה הטובה שעל האדם לפתח כדי למחוק את השגוי מתוכו. שגיאות אלה מתבססות באופיינו משום שבתקופתנו רווית מטריאליזם איבדנו את הקשר הבלתי אמצעי עם תכני הרוח הטהורים. עלינו להשקיע מאמץ רוחני ונפשי מכוון כדי לסלק את השגוי מתוכנו  לביסוס קשר אמיץ עם החלק הרוחני שבנו שהוא האלוהות שבכל אדם.

מחלות, לדבר ד"ר באך, יש בהן תועלת בכך שהן מצביעות עבורנו על קיומם של פגמים בתוכנו ובכך הן משרתות את טובתנו. הן מהוות גורם לסילוק הפגמים הללו ומותירות אותנו במצב טוב  וחזק יותר מאשר קודם לכן. "הסבל ככלל הוא אמצעי לתיקון כי הוא מצביע על שעור שלא הצלחנו להבין באופנים אחרים, והוא יתבטל כאשר נלמד את השיעור".

ניתן להתרשם בקריאת ספרו של ד"ר באך מגודל אהבת האדם שבו ומאהבת הבורא שמפעילה אותו ומכוונת את חייו ואת דעותיו. השקפת החיים שלו מהווה מקור כביר של השראה ונחמה לאנשים רבים.

כמה מילים על הספר מעדנה דביר:
...”כשקראתי את התרגום לעברית לספרו של ד"ר אדוארד באך "רפא את עצמך"- התרגשתי מחדש. התרגום עושה חסד לשפתו ומקרב אותנו אל הגותו. אני מאמינה שכל אדם שמחפש את דרכו הרוחנית, וכל מטפל בפרחי באך, ימצא בספר פניני חוכמה והדרכה.זהו ספר חובה במדף הספרים ואני מתכוונת לחלק אותו כמתנה לחברי- גם לאלה שאינם מטפלים".
ההמלצה מאת עדנה דביר BFRP, מטפלת מוסמכת מטעם מרכז באך באנגליה, מרכז מפתן, מרצה ומכשירה מטפלים בשיטת הריפוי של פרחי באך

 לקנייה ישירה לחץ כאן       

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד