חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 1 AGRIMONY - טיפוס סגור שמסתיר את כאביו ובעיותיו בעל "פני מסכה"

AGRIMONY - אגרימוני - תמצית מס' 1

אגרימוני, תמצית פרחי באך

טיפוס סגור שמסתיר כאביו ובעיותיו, בעל "פני מסכה".

המלצותיו של ד"ר באך
אנשי Agrimony הם מסוג חסרי דאגה. הם תמיד נראים מחויכים ויש להם צחוק לבבי גדול. כאשר הם לא מרגישים מאושרים בתוככם,  הם טובים בהסתרה: דמעות Agrimony הן דמעות של ליצן - אף אחד לא רואה אותם תחת החיוך הצבוע.

כמו שד"ר באך אומר, אנשי  Agrimony עשויים לפנות לאלכוהול, סמים, או ממריצים אחרים כדי לסייע להם לשמור על המסווה של העליזות שלהם. זה לא אומר שכל מי ששותה הוא סוג של Agrimony, כמובן, וגם לא אומר שכל סוגי הAgrimony הם שתיינים כבדים. כולנו אנשים וכולנו מתמודדים עם הצרות שלנו בדרך כלשהי.

אנשי Agrimony מסתירים את הרגשות שלהם כאשר הם עם אנשים אחרים על מנת לשמור על העניינים "נחמדים" ולהימנע מרגעים לא נוחים. אכן, לעתים קרובות הם מחפשים חברה כחלק מהניסיון שלהם להתרחק מהצרות שלהם, והם נמנעים מלהיות יחד יותר מדי, כי אז הצרות שלהם יכולות לחזור לראשם באופן החזק ביותר.

השוואות
בהשוואה של סוג אישיות, נוכל להשוות בין Agrimony ל- Water Violet ו- Oak. סוגי אנשים אשר בדרך כלל שומרים  את רגשותיהם לעצמם.
אנשי ה- Water Violet הם אנשים פרטיים, כפי הנראה הם מנוכרים ששומרים את העניינים האישיים לעצמם ונראים אולי גאים מדי בכדי לדון בענייניהם בפומבי. (אנחנו אומרים "כפי הנראה" מכיוון שכך אנשים אחרים עשויים לפרש את מצב ה Water Violet, זה לא באמת איך שאנחנו מרגישים כאשר אנו במצב זה.)

אחד ההבדלים הבולטים הוא שאנשי ה Water Violet נוטים לבודד את עצמם כשמשהו לא כשורה. הם מעדיפים בדידות כיוון שזה נותן להם את הזמן והמרחב כדי לסדר את העניינים בדרך שלהם.
אנשי Agrimony  , מצד שני, מעדיפים שיהיו אנשים סביבם כיוון שכך זה מאפשר להם למקד את תשומת לבם על משהו אחר ומסייע להם לשכוח את צרותיהם.

באנשי Oak יש באופן מובנה נחישות ורצון על למרות המצוקות. הם אנשים שקולים אשר פשוט זורמים עם החיים, ומחילים על עצמם את המשימה העומדת לפניהם באופן ישר והגיוני.
אנשי Agrimony  מנסים למנוע את הבעיה ומנסים להקל את הסיטואציה, כך חייהם נראים כמעט כאוטיים בהשוואה. אנשי Agrimony  מתיימרים להיות אמיצים; אנשים Oak באמת אמיצים, ואינם נרתעים מהתמודדות עם הצד הפחות נעים של החיים...
Agrimony  הינה תמצית שימושית עבור מצב רוחני לכל מי שחווה קשיים רגשיים עקב כך שהם מסתתרים מאחורי מסווה של עליזות.
סוגי תמציות שונות עשויים לפתח נטיות של Agrimony  יותר מאחרים. דוגמא אחת היא למשלCentaury: אנשים שאוהבים לשרת אנשים אחרים ומסיבה זו מתקשים לומר "לא" ולהציב גבולות. גם כאשר הם מרגישים נעלים, עשויים אנשי  Centaury להעמיד פנים כי  הם נראים שמחים ומרוצים ולא לעמוד על רגשותיהם האמיתיים.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד