חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 3 BEECH - ביקורתי מדי וחסר סובלנות לאחרים

BEECH - ביץ' - תמצית מס' 3 - ביקורתי מדי וחסר סובלנות לאחרים.

ביץ', תמצית פרחי באך


המלצותיו של ד"ר באך
אנשים בעלי אופי של תמצית ה Beech הם אלה שקבעו כי דרכם הינה הדרך הנכונה. אבל רובנו חווים את מסגרת המחשבה של ה Beech מעת לעת , גם אם האישיות שלנו היא לא באמת סוג שלBeech.

מצב ה Beech מאופיין בתחושה של מטרד מהדברים שאנשים אחרים עושים, או מהדרך שבה הם עושים אותם. מאחורי ההגה של המכונית זה המקום שבו תכונות רבות של Beech  מתפרצות. כולנו שמענו את עצמנו הופכים לביקורתיים, כועסים או עצבניים על התנהגות מטופשת של נהג אחר (מראות עינינו) - וזה לעתים קרובות די אופייני גם לאדם טיפוסי שקט ורגוע, המטרד הזה וחוסר הסובלנות , שגובר על כל שיקול ואהדה למה שעלול להיות הגורם להחלטות של אנשים אחרים, הוא האופי השלילי של מסגרת המחשבה של Beech.

לאלה מאתנו שיכולים להיות מתוארים כטיפוסים של Beech ישנה נטייה כללית לדרך חשיבה זו. ברגע ששיווי המשקל שלנו מופר, אנו הופכים להיות עצבניים ויכולים לראות רק את הפגמים באחרים, ואף לבוא ולראות בציבור הרחב כאטום ומטופש.

השיעור של ה Beech, אם כן, הוא לעמוד בפיתוי לבקר אחרים על הכישלונות, הפגמים והמגושמות שלהם, ובמקום זאת,  ללמוד לכבד כל אדם על מי שהוא ועל ומה שהוא. אנחנו לוקחים את תמצית  הBeech להיות רגועים יותר, על מנת לאפשר לנו להיכנס לנעליים של אנשים אחרים ולהבין שהחיים מציבים קשיים בפני כולם.
מה שאולי נראה טריוויאלי, ברור או קל להבנה במצב ההבנה של ה Beech לא יכול להיות כ"כ פשוט עבור מישהו אחר. הצד החיובי של טבעו של אדם במצב ה- Beech הוא אמפתיות , סבלנות, צניעות ומוכנות לקבל את זה שגם הם יכולים לפעמים לטעות.

השוואות

Beech / Impatiens היבט העצבנות של Beech הוא לעיתים מבולבל עם זה של Impatiens. ההבדל נעוץ בסיבה לעצבנות, ובדרך  שזה בא לידי ביטוי ומרגיש. Impatiens הוא להתרגזות -במילים אחרות, סוג של חוסר סבלנות. Beech הוא להתעצבנות ממה שאנשים עושים או איך שהם עושים אותם. היכן ש Impatiens עלול להתפתות לחטוף משהו ממישהו אחר ולעשות את זה בעצמו כי הוא רוצה לעשות זאת במהירות , ה Beech לא יכול לשאת לצפות במישהו אחר עושה בלגן מהמשימה ולעתים קרובות יינטה להטיף לאדם אחר שהוא עושה את הדברים לא נכון:  " אתה לא יכול לראות שזה לא הולך לעבוד?!" אם Beech  משתלט על המשימה בעצמו, זה רק בגלל שהוא לא יכול לסבול לראות את זה נעשה "לא בסדר" ; Beech מוכן מאוד לקחת את הזמן על מנת להעביר ביקורת!

Beech /Vervain / RockWater  הפרפקציוניזם של ה Beech עלול להתבלבל עם זה שלVervain או Rock Water, אבל כאן ההבדלים ברורים אף יותר. בעיקרון , אנשי ה Vervain רוצים שהדברים יהיו תקינים למענם של אחרים. המוטיבציה שלהם היא צדק, הגינות, והם עשויים להיות קיצוניים - בהחלט מאוד נלהבים – לגבי הפרויקטים או הגורמים שאליהם הם מתחייבים. הם נוטים לחשוב במונחים של עקרונות , אידיאלים ומושגים רחבים יותר ; Beech לעתים קרובות מקובע על דברים קטנים יחסית.

אנשי ה Rock Water, לעומת זאת, עוסקים בדרך הנכונה לחיות. הם מחפשים אחר שלמות אישית וקשים עם עצמם בניסיון להוות דוגמא ומופת לאחרים. אנשי ה Rock Water  לא מותחים ביקורת על אחרים , וכמו כן אינם נעשים פחות סבלניים לדרכם של אנשים אחרים. במקום זאת, הם מקווים כי באמצעות המאמצים וההישגים האישיים שלהם הם יצליחו ללמד אחרים  איך גם הם יכולים לשפר את אורח חייהם.

כמו בכל התמציות , יש מידה מסוימת של חפיפה. מצב אחד של המחשבה יכול בקלות להיסחף לתוך אחר. זה כמובן מדוע פורמולה אישית של תמציות נדרשת לעתים קרובות, על מנת להתמודד עם שילוב מסוים של מצבי רוח!

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד