חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 5 CERATO - מתלבט בלהחליט ומתקשה לבחור

CERATO - סרטו - תמצית מס' 5 - מתלבט בלהחליט ומתקשה לבחור.

סרטו, תמצית פרחי באךהמלצותיו של ד"ר באך
אם אי פעם שאלת מישהו, "מה היית עושה אם היית במקומי?" או "האם אתה חושב שאני עושה את הדבר הנכון?", אז אתה כבר במצב CERATO.

CERATO הוא כאשר אנו יודעים בלבנו את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו צריכים מישהו אחר כדי לאשר שעשינו את ההחלטה הנכונה. הטלת ספק כזאת בדעתנו היא דבר שכיח מאוד, שקורה לרובנו בשלב כלשהו, אבל חלק מאיתנו נראה מוטרד מחוסר הוודאות הזה וזה משפיע על כל דבר שאנו עושים. 

אנשי CERATO הם אלה שהקול הפנימי שלהם הוא אולי שקט מדי עבורם כדי לשמוע או להשתכנע על ידו. הם שואפים ,באופן קבוע, מאחרים את העידוד וההרגעה שהחוכמה הפנימית שלהם הייתה צריכה לספק (והיה, אם הם באמת הקשיבו לה).

ילדים מסוג CERATO  הם אלה שנוטים להעתיק מאחרים ולעקוב אחרי ההובלה שלהם, במקום לתבוע אישיות משלהם. האינדיבידואליות שלהם הופכת למוצפת על ידי פעולות, גינונים והלך הרוח של ילדים אחרים ובמקום להביע את עצמם הם רק מחקים את חבריהם.

אם לילד המאופיין כ CERATO יש תחלופה גבוהה של חברים, הוא עשוי לעיתים קרובות לשנות את אישיותו בכדי להתאים להם, בדיוק כמו זיקית המשנה את צבע העור שלה כדי להתאים לסביבתה. עד שילד CERATO הופך למבוגר CERATO, יכול להיות שהוא איבד את הראייה של האישיות האמיתית שלו לגמרי. הוא לא יכול להסתמך על אינסטינקט, הוא צריך לבקש חוות דעת ואת האישור של אחרים לפני נקיטת פעולה.

בחיפושם אחר חיזוקים, אנשי CERATO משאירים את עצמם חשופים לדעות והשקפות חזקות של אנשים אחרים. הם עשויים לבסס את החלטתם על סמך הטענות שהעלו אותם אנשים שהם מעריכים את דעותיהם, אבל אם הם יעשו כך ייתכן שהם יולכו שולל או ימצאו את עצמם במצב שהם בכלל לא רצו להיות. אחר כך הם לא רק יפקפקו בעצמם, אלא יאבדו גם את האמונה באנשים אחרים. הם ישאלו  את עצמם "למה לא עשיתי את זה ככה?" או "למה אני מקשיב לו?" או, ליתר דיוק, "למה אני לא מקשיב לעצמי?"

כאשר אנחנו נמצאים במצב כזה תמצית CERATO עוזרת לנו לזכות בחופש מהספק. זה עוזר לנו לסמוך על האינטואיציה שלנו ולדעת את הנפש שלנו; כדי להיות בטוחים במה שאנחנו רוצים לעשות, בעלי ביטחון עצמי ומשוכנעים בדרך הפעולה הנכונה. 
כמו כן זה עוזר לנו להבין שאנשים שונים זה מזה בגישתם לחיים, יש רעיונות ודעות שונים, וכדי להיות עצמנו ולחיות את החיים שלנו, אנחנו צריכים לשמוע את הקול הקטן בתוכנו ולעשות את מה שאנחנו יודעים שהוא נכון עבורנו.

 

השוואות 
 Scleranthus/ Cerato -כל התמציות שעוסקות בספק ובלבול ניתן להשוות עם תמצית .CERATO
Scleranthus היא דוגמה מובנת מאליה אבל ההבדל בין שתי התמציות הוא די ברור - אנשיCERATO יכולים להחליט - אבל הם מטילים ספק בהחלטה שהם הגיעו אליה. 
המאבק של אנשי Scleranthus נמצא בקבלת ההחלטה בכלל. במידה ואנו בוחרים את התמצית לעצמנו, אנחנו כנראה נדע אם הבעיה שלנו טמונה בהססנות או בחוסר אמונה, אבל לאלה שמנסים לעזור לאחרים, זה יכול להיות קשה יותר להבדיל בין התמציות. 

הרמז יכול להימצא באופן שבו האדם מתנהג. אנשי Scleranthus נוטים להתווכח על הנושא שמעסיק אותם ולעתים נדירות לדבר עליו עם אחרים. אם הם כן מדברים על זה, הם חושבים בקול רם ולא מחפשים ייעוץ.  אנשי CERATO לעומת זאת כן שואלים - וזה אחד הסימנים ל"הסגרה" - ולעיתים קרובות הם שואלים את אותה השאלה לפני שהם סוף סוף מחליטים על דרך זו או אחרת.
 
Cerato /Larch Larch  היא עוד תמצית שלעתים מבולבלת עם CERATO - אבל שוב ההבדל הוא פשוט למדי. Larch  היא עבור אנשים שחסרי ביטחון לגבי יכולתם לעשות את הדברים בצורה הטובה ביותר. עם אנשי CERATO הבעיה אינה נעוצה באם הם יוכלו לבצע את המשימה. מה שכן, הבעיה היא בנוגע להחלטה: האם המשימה שהם רוצים להשיג היא נכונה, למשל.
 
Cerato /Walnut -Walnut  היא תמצית נוספת אשר עלולה להתבלבל עם היבטים 
מסוימים של      .CERATO 
שני סוגי הטיפוסים הללו  מושפעים מרעיונות של אחרים ועלולים להיות מוטעים. אבל ההבדל המהותי הוא שאנשי CERATO פשוטו כמשמעו מבקשים את זה. אנשיWalnut  לא - דעות שבאות לעברם הן בלי הזמנה, והם נותרים בתחושה שדעתם מוסחת ממשימתם.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד