חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 6 CHERRY PLUM - מפחד לאבד שליטה

CHERRY PLUM - צ'רי פלאם - תמצית מס' 6 - מפחד לאבד שליטה.

צ'רי פלאם, תמצית פרחי באך

המלצותיו של ד"ר באך
זה זמן טוב, להתבונן בתמצית זו, כאשר עדיין ניתן לראות את הפריחה על עץ השרי שזיף במרכז באך, זה בדר"כ העץ הראשון שפורח מדי שנה.
יש אנשים שמרגישים שהתיאור של מצב ה CHERRY PLUM  הוא כל כך קיצוני, שלהודות על נטילת התמצית הוא כמו להודות על שיגעון. אבל לא כולנו הרגשנו כאילו אנחנו משתגעים לפעמים?
למעשה, רחוק מלהיות קיצוני ויוצא דופן , מצב ה CHERRY PLUM  הוא כנראה אחד מהמצבים הנפוצים ביותר מכולם, ובוודאי שאין במה להתבייש לגביו. 
ואכן, אחד ממצבי CHERRY PLUM היותר נפוצים הוא בשלב טרום הווסת החודשי של האישה,  כאשר כמעט כל דבר שיכול לגרום לה להישבר, או לגרום לכל שאר בני המשפחה לבהות בה בפה פעור כשהיא פתאום, ובאופן לא אופייני , מתרעמת וכועסת כנראה ללא כל סיבה, או שהיא פורצת בבכי , או הופכת להיות אגרסיבית ללא שום סיבה נראית לעין .
CHERRY PLUM הינה תמצית לטיפול בכל המצבים האלו ובמצבים דומים אשר יכולים להתרחש בסיטואציות רבות אחרות.  
מכיוון שתחושת ה  CHERRY PLUM מגיעה, לעיתים קרובות,  ברגעים של לחץ ומשבר קיצוניים , תמצית זו הינה אחד המרכיבים בקומבינציית החירום של ד"ר באך ( רסקיו רמדי).


השוואות 
הטבע הלא רציונלי שעומד מאחורי הפחד מה CHERRY PLUM  הוא לעיתים הבלבול עם תמצית הAspen . עם זאת, פחד ה Aspen , בעוד שזה עשוי להיות לא רציונלי , הוא גם לא ידוע. 
פחד  ה CHERRY PLUM ידוע - פחד מלהשתגע, מאיבוד שליטה, או עשיית משהו נוראי , גם אם הסובל לא יודע מהו הדבר הזה .

אם נסתכל שוב בפחדים שלאחר לידה , Red Chestnut  יכול לפעמים להתבלבל עם CHERRYPLUM. בשני המקרים, הפחד עשוי להתקשר עם תינוק , למשל, ושני הסוגים של פחד עשויים להיות מעבר לכל פרופורציה.יחד עם זאת, Red Chestnut  הינה עבור חרדת יתר לשלומם ולרווחתם של התינוק ; דאגה בלתי פורפורציונלית שמשהו לא בסדר.

לעומת זאת,האמא שחווה מצב  של CHERRY PLUM יכולה לחשוש מכך שיהיה לה דחף בלתי נשלט לפגוע בתינוק בעצמה.
כאשר מתמודדים עם התפרצויות זעם, יש תמציות אחרות אשר עשויות להוכיח כמועילות , או בנוסף או במקום ה CHERRY PLUM. לדוגמא,ילד בהתקף זעם יכול להיעזר ב CHERRY PLUM ; אבל תמציות אחרות יכולות להיות מתאימות במצבים בהם ילדים משתמשים ברוח רעה בכוונה על מנת לקבל את מבוקשם  (אולי  Vine  או  Chicory?).

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד