חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 7 Chestnut Bud - לא לומד מנסיון העבר וחוזר על טעויות


CHESTNUT BUD - צ'סטנאט באד - תמצית מס' 7 -לא לומד מנסיון העבר וחוזר על טעויות
המלצותיו של ד"ר באך

האביב הוא זמן טבעי להשקיף על העבר ואנו תוהים איך היינו יכולים לעשות דברים אחרת אם היה לנו את הזמן שלנו שוב. זה יכול להיות לקח חיובי מהטעויות שלנו ונעבור בשמחה אל תוך הקיץ.
אחרים מאיתנו עשויים להרגיש מאושרים לחלוטין עם כל מה שהשגנו ויסתכלו אחורה עם זיכרונות יקרים ויתקדמו בהתרגשות. שוב, זו גישה חיובית.
 
אבל כמה מאיתנו מרגישים פחות מרוצים ומרגישים שהחיים פשוט מסתובבים במעגלים, או שאנחנו הולכים על אותה אדמה ישנה. זאת למרות החזרות הנשנות של "לעולם לא שוב" ו "בפעם הבאה הדברים יהיו שונים."
עבורכם הוכנה תמצית Chestnut Bud  . בעזרתה  של Chestnut Bud, הדברים יכולים להיות שונים בפעם הבאה, ומה שאולי התפתח לדפוס חיים, יכול להשתנות.
 
בדרך כלל, Chestnut Bud הוא עבור מי שלא מצליח ללמוד מטעויות העבר. זה יכול להיות בגלל חוסר תצפית או אדישות, מהירות  או חוסר תשומת לב. אז אנשים אלו מודעים לכך, במידה רבה, שהם עושים את אותו הדבר שוב ושוב. או שהם עשויים למצוא את עצמם באותו מצב – כלומר אותו סוג של עבודה, סגנון חיים, יחסים וכו והם תוהים מדוע הם נותנים לזה לקרות. הם עשויים לומר "הדברים האלה פשוט ממשיכים לקרות לי" כאילו לא היה להם חלק פעיל בכך.

השוואות 
 Chestnut bud / Wild Rose / Honeysuckle / White Chestnut  / Clematis
אנשי  Chestnut Bud נראים כמתעלמים, לעיתים קרובות,  ממה שקורה, ולכן הצורך בתמצית הזו עשוי להתבלבל עם, למשל, Clematis  או Wild Rose  או Honeysuckle  או White Chestnut - כל התמציות הנ"ל מסייעות לאלו שאין להם כל עניין בהווה ושנסחפים מדבר אחד למשנהו.

אנשי Clematis  נוטים להיות בלתי ערניים, כי המחשבות שלהם ממוקדות יותר מדי במה שלפניהם. אלה שבמצב  Honeysuckle  מביעים חוסר עניין בהווה כי הם עסוקים בלחיות מחדש את האירועים של העבר. אנשי  Wild Rose נסחפים ללא התלהבות או שאיפה. הם לא בהכרח עושים את אותן טעויות, אבל אם הם כן עושים, הם כנראה יעבירו אותם הלאה עם משפט כגון:  "נו טוב, אלו החיים".

White Chestnut  היא לאלו שמתעסקים עם דאגות מוגזמות, המוח שלהם מלא פטפוט נפשי עצמי.

אנשי Impatens יותר מדי ממהרים לקחת את הזמן ללמוד ממה שקרה בעבר. הם פשוט משאירים את זה מאחוריהם בלי מחשבה שנייה.

בעוד כל תמציות אלו  - ואחרות - לא יכולות, כשלעצמן  בהכרח להוביל לתמצית Chestnut Bud. לכולן יש פוטנציאל אשר עשוי להוביל את הצורך ב Chestnut Bud.
 Chestnut Bud  היא תמצית שלעתים קרובות מתעלמים ממנה, אולי מכיוון שהיא "באמת" עוזרת. ייתכן שיש אנשים שבאופן טבעי נוטים לכיוון של דפוסי חוזר ונשנה של התנהגות, ואנשים אלה יכולים להיחשב כ-  Chestnut Bud אבל בדר"כ תמצית זו עוזרת לכל סוגי האנשים כאשר הם מתקשים ללמוד מלקחי החיים.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד