חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 8 Chicory - תובעני מדי לתשומת לב


CHICORY
צ'יקורי, תמצית פרחי באך
 - צ'יקורי - תמצית מס' 8-תובעני מדי לתשומת לב.


המלצותיו של ד"ר באך

Chicory קשור לעתים קרובות עם תכונות שליליות מאוד. "רכושנות" ו "אנוכיות" הן מילות המפתח המשמשות בדרך כלל לתיאור אנשי ה Chicory. עם זאת, כדי לתת תמונת Chicory נכונה, אנחנו צריכים להסתכל על התכונות החיוביות כמו גם על השליליות. כך אנחנו מקבלים רושם מאוזן יותר של האישיות וההשקפה של הסוג הזה של אנשים.
 
לאנשי Chicory החיוביים יש שפע של אהבה לתת. הם נעימים, נדיבים עם הזמן שלהם, תמיד מוכנים, תמיד מציעים לעזור. מה היינו עושים בלי אמהות מסוג Chicory, אלו המתעקשות על ביצוע פשטידות ומאפים, עוגות בכל הזדמנות? או אבות Chicory שפשוט "מופיעים" ומוכנים להסיר אבק, להוציא את הזבל או לנקות עשבים בגינה? הורים כאלה הם כמו מלאכים שומרים.

אך לעיתים, עם זאת, הרצון  של אנשי Chicory לתת, עלול להיות שתלטני. המקבלים עשויים לפרש את הנדיבות שלהם כמו התערבות בחייהם ולא כעזרה אמיתית. אנשי Chicory נהנים מן התודות שהם מקבלים, אבל הם יכולים להיעלב בקלות כאשר התודה שהם מצפים לה אינה גלוית לב. זה בתחום הזה כאשר אנו יכולים להבין בצורה הטובה ביותר את המוטיבציה מאחורי ההתנהגות השלילית של Chicory.

הם מציעים שירות מתוך אהבה ודאגה לזולת - זה נכון לחלוטין - אבל יש להם גם צורך באהבה הדדית והכרת החסד שלהם. זו הסיבה, כשאנשי Chicory  מנודים  או לא מוערכים, הם נוטים לומר דברים כגון, "אחרי כל מה שעשיתי בשבילך, ככה אתה מתייחס אלי ..." הם אפילו שומרים את הכעס והטינה שלהם , על מנת להשתמש בזה כתחמושת לשימוש מאוחר יותר.

אז אנשי Chicory  יעשו הכל בשבילך. אבל לעתים קרובות הם מתקשים לראות כי בניסיון שלהם לעשות הכל בשבילך, הם בעצם לוקחים את שליטה על החיים שלך מנסים לגרום לך לחיות את חייך כפי שהם רוצים שתחייה, במקום לאפשר לך את החופש לחיות החיים שלך ולעשות טעויות משלך.
מקורבי Chicory  לפעמים מרגישים חנוקים מההתמסרות המתמדת שלהם, עד כדי כך, שהם מתחילים להתרעם על ההתערבות שלה, לכאורה. מצב זה יכול להביא למעגל קסמים שבו אדם ה Chicory  מנסה לרפא את הפצעים על ידי כך שהוא יהיה אפילו יותר קשוב.

במקרה שאתה פוגע ברגשותיו של Chicory  באמצעות התסכול שלך, קרוב לוודאי שתמצא את עצמך מרגיש אשם, מתנצל ומעודד אותו לעשות אפילו עוד יותר בשבילך, זאת  בניסיון שלכם להתפייס.
מצב  Chicory מאוזן הוא מי שאוהב ונותן אבל גם מעריך את הצורך של אנשים אחרים לעצמאות ומאפשר לאהובים שלו למצוא את הדרך שלהם בחיים, כך שהם גדלים ומפתחים ערכים, אמונות וחוויות משלהם.
Chicory מאוזן תמיד יאהב ,יחנך ויהיה שם, אבל באופן שווה יכיר ויכבד אחרים על הבחירות שהם עשו בחיים ויבין כי לכולנו יש נתיבים שאחריהם אנו עוקבים.

השוואות 
  
Chicory/Centaury: הנכונות של Chicory לעזור לאנשים אחרים עשויה להתבלבל עם הנכונות של Centaury. ההבדל הוא שאנשי Centaury נחשבים ליותר אנוכיים. הם אנשים עדינים שאינם יכולים לומר לא, והשיעור שלהם הוא שהם צריכים ללמוד לעמוד על הצרכים שלהם. הם צריכים כוח כדי לגרום לאנשים אחרים להרפות מהם, משהו שהוא לגמרי  ההפך מאנשי Chicory שאצלם הלקח הוא ללמוד לשחרר מאנשים אחרים. אם אנשי Chicory לכודים בנזקקות שלהם, ואילו אנשיCentaury לכודים על ידי הדרישות של אחרים.

Chicory/Willow: התרעומת והרחמים עצמיים שחווים אנשי  Chicory בצד השלילי שלו, יכולים בקלות להתבלבל עם Willow. ואכן, לעיתים שתי תמציות אלו נדרשות ביחד מכיוון שיש היסחפות טבעית ממצב אחד לאחר. עם זאת, ההבדל החיוני הוא בביטוי של ביש המזל. אדם ה Willow  זועף מאוד ומכונס בתוך עצמו. אנשים החווים מצב זה מרגישים שכל העולם נגדם: "למה לי?" מה עשיתי שמגיע לי חוסר מזל כזה?".

אדם ה Chicory הוא יותר תככן ופעיל וכל "זעף פנים" נעשים עבור תוצאה מסוימת. כשם שילד עשוי להתמרמר על מנת לצבור אהדה ולקבל את הדרך שלו, אדם ה Chicory המבוגר לפעמים משתמש ברגשות שלו כדי  לתמרן ברגשות ובתגובות של אנשים אחרים ובכך להשיג את מה שהם רוצים.

Chicory/Vine: את היבט השליטה של Chicory ניתן להשוות ל- Vine, עוד סוג של תמצית של רצון עז- ושליטה. עם זאת,  אצל Vine, המניע הוא הכרזת כוח. אנשי Vine מפעילים  שליטה חסרת רחמים שיכולה להיות לפעמים די אכזרית. אנשי Chicory, מצד שני, ואפילו שזוכרים להם את הנטיות השליליות ביותר - מלאים באהבה. אנשי Chicory יכולים להרגיש פגועים מאוד מאיך שאנשים אחרים מתייחסים אליהם; לאנשי  Vine  יש עור הרבה יותר קשה והם נוטים לא לאפשר לרגשות להפריע בדרך להשגת מה שהם רוצים.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד