חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 9 Clematis - חולמני ו"מרחף"

CLEMATIS - קלמטיס - תמצית מס' 9 חולמני ו"מרחף".
קלמטיס, תמצית פרחי באך

המלצותיו של ד"ר באך
כולם חולמים בהקיץ מעת לעת; לכל אחד יש רגעים שבהם דעתו מוסחת על ידי המחשבות כדי להוציא את כל מה שקורה סביבו. אבל יש אנשים שיש להם נטייה לברוח לתוך העולם שלהם בקלות רבה יותר מאחרים.

אנשי ה CLEMATIS  הם מאוד טבעיים ונוטים לדרך זו בקלות. לעתים קרובות הם לא שומעים מה נאמר להם, אולי מגיבים עם תשובה לא הולמת. או שהם עשויים לבהות בך במבט אטום.
אל תענה כשהם מדברים או מבקשים ממך לחזור על כל מה שאתה אומר - לא מפני שהם חירשים, אלא מפני שהם לא התרכזו. הם אפשרו למחשבותיהם לקחת את ההובלה והם פשוט "נסחפים" בזמן שאתם מדבר.

לפעמים עם אדם CLEMATIS  יש תחושה של שעמום עם ההווה, כך שעולם הפנטזיה או מחשבות משוכללות על דברים טובים ומרגשים יותר, תופסים  את המקום של האירועים "הארציים" של היום.

ילדים המאופיינים כ CLEMATIS  שמשועממים בבית הספר, נוטים לחלום בהקיץ או להביט החוצה מהחלון, וכתוצאה מכך נשארים לא מעורבים ומפספסים הרבה ממה שמתרחש בכיתה.
הם עשויים להסתבך בצרות על חוסר הקשבה, אבל אנשי CLEMATIS  נוטים לא להיות מודאגים לגבי זה - אלו אירועי היום, ולכן זה לא חשוב להם.

הצד החיובי של אופי ה-CLEMATIS  מראה דרך במאמצים אמנותיים, יצירתיים בדמיון. הכישרון שלהם לעתים קרובות טמון בעיסוק אקספרסיבי כגון אמנות ועיצוב, כתיבה או דרמה. ואם הוא מתועל היטב, הכישרון שלהם ישגשג ושם הם יוכלו להביע את הרעיונות שלהם, החלומות והפנטזיות תוך הרגשה רגועה ומאושרת גם בהווה.

השוואות 
Clematis Wild Rose- גם  Clematisוסוגי Wild Rose עשויים להיסחף דרך החיים ללא עניין תוסס באירועים הנוכחיים. ההבדלים המהותיים הם שאנשי Wild Rose, למרות האדישות שלהם, חיים בהווה. במצבם החיובי, הם מקבלים ומרגישים מרוצים מהדרך שבה הם חיים; במסגרת שלילית של המוח, הם מוצאים את זה משעמם ומשעמם, אבל לא בהכרח מסתכלים קדימה על משהו טוב יותר או שיש את השאיפה לבצע שינויים. אנשי Clematis, לעומת זאת, הם בדרך כלל כלום מלבד להיות בהווה, חיים הרבה יותר בעתיד.
 
Clematis White Chestnut -  White Chestnut הוא התשובה לעיסוק במחשבות שמדאיגות אותנו, ואנשים שנמצאים במצב זה עלולים להיראות חסרי ריכוז ונראים חסרי עניין או מרוחקים. זה עלול להוביל לבלבול בין זה לבין מצב  Clematis, שהוא גם גורם של חוסר ריכוז. בלי לדעת יותר על האדם הנוגע בדבר ועל מה שקורה במוחו, זה יכול להיות קשה להבחין בין גורמים אלה.
 
Clematis /Honeysuckle /Hornbeam: כנ"ל גם לגבי Honeysuckle - מבלי לדעת מה האדם חושב, זה יהיה קשה לדעת האם המוח מראש טעון לחשוב על העתיד או על העבר. ובאופן דומה עם Hornbeam, האם חוסר עניין בגלל עייפות או שעמום?
האדם היחיד שיכול לענות על השאלות האלה ובכך להיות השופט הטוב ביותר של התמצית הנכונה הוא זה שסובל בעצמו. אבל מטפל טוב, באמצעות הידע שלו על התמציות וההבדלים ביניהן, יוכל לעזור ולייעץ.

* על פי הדיוור של מרכז באך, אנגליה

לקניה ישירה של תמציות פרחי באך לחץ כאן

באנר חדש- בקבוקון טיפולי תמציות באך


 
הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד