חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 10 Crab Apple - בעל דימוי עצמי נמוך לגבי המראה שלו, מתבייש בו

CRAB APPLE - קראב אפל - תמצית מס' 10 - בעל דימוי עצמי נחות לגבי המראה שלך, מתבייש בו. 
קראב אפל, תמצית פרחי באך

המלצותיו של ד"ר באך
Crab Apple הוא אחת התמציות הנפוצות ביותר בשימוש, ועם ההתייחסות של ד"ר באך לתמצית זו כ"טיהור פצעים ", מחברים רבים מקשרים את התמצית לטיהור פיזי או מנטלי. כאילו אנשי ה Crab Apple הם יוצאים מן הכלל שאומר שאף אחת מהתמציות פונה לרמה הפיזית ישירות.

זאת אם כך טעות בהבנת התיאור של ד"ר באך. תראו שוב את האינדיקציות בספרו "שנים עשר מרפאים ותרופות אחרות": התמצית היא עבור "אלו  שמרגישים כאילו יש להם משהו לא לגמרי נקי על עצמם". אז זה לא משנה אם יש או אין חוסר ניקיון  מדובר על ההרגשה. הדבר שהתמצית מנקה הוא "הדבר היחיד שהוא הגדול ביותר במחשבתם", אז בעצם הטיהור מתרחש בנפש. ואפילו טיהור הפצעים מתרחש במישור הנפשי - כלומר, אנחנו מרגישים שהפגע טהור יותר - שכן זה תלוי האם "למטופל יש סיבה להאמין שנכנס אליו רעל". שוב, מדובר בתחושה של ההרעלה, לא בהרעלה עצמה, אשר קרתה או לא קרתה.

הפעולה של Crab Apple היא לשחרר את המחשבה של להיות מזוהם, מלוכלך, לא נעים או טמא: וזה במובן זה כי היא אכן "תמצית טיהור". כל תועלת פיזית תבוא בעקיפין כתוצאה מהשחרור הרגשי - וזה כמובן שונה לגמרי מגמילה או מטיהור פיזי.

השוואות 

Crab Apple/Pine: תמצית ה Crab Apple היא תמצית  עבור מי שמרגיש  את הצורך במשהו כדי להיות טהור, היא גם תמצית שאנחנו לוקחים כאשר אנו לא אוהבים משהו לגבי המראה שלנו. אפשר להתבלבל עם הסלידה העצמית הזאת עם הגינוי העצמי של Pine.
ההבדל הוא שאנשי ה Pine מאשימים את עצמם כי הם חושבים שהם עשו משהו לא בסדר; אנשי  Crab Apple מאשימים את עצמם כי הם מאמינים כי משהו בהם לא בסדר.

Crab Apple/Larch: גינוי עצמי עשוי להיות קשור גם לחוסר אמון, ולכן Larch הוא לעתים קרובות תמצית נוספת לשיקול: אבל רק אם יש רגשות נפרדים המצדיקים את זה, כגון התחושה שאנחנו לא יכולים לעשות דברים כמו אחרים.

Crab Apple/Gentian/Gorse/Sweet Chestnut: ד"ר באך מנה את Crab Apple בין התמציות שלו עבור "דכדוך או ייאוש"; זה אולי מסביר מדוע תחושת הייאוש של לא להיות "נחמד" יכולה להיות מבולבלת עם רגשות שליליים המשויכים ל Gentian, Gorse, Sweet Chestnut. לפעמים אחת או יותר מהתמציות האלה אכן עשויה להיות נדרשת על ידי מישהו במצב של Crab Apple, אבל שוב רק כאשר יש אינדיקציות נפרדות ברורות עבורם. אם אנחנו רק מרגישים בדכדוך בגלל איך שאנחנו מרגישים לגבי המראה שלנו, אז Crab Apple בפני עצמו היא הבחירה הסבירה ביותר.*  מידע זה הינו על פי הדיוור ממרכז באך באנגליה ונועד אך ורק למטפלים מוסמכים ומקצועיים בפרחי באך

לקניה ישירה של תמציות פרחי באך לחץ כאן


באנר חדש- בקבוקון טיפולי תמציות באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד