חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 12 Gentian - טיפוס פסימי המתייאש בקלות

GENTIAN - ג'נטיאן - תמצית מס' 12 - טיפוס פסימי המתייאש בקלות. 
ג'נטיאן, תמצית פרחי באך

המלצותיו של ד"ר באך
במצב GENTIAN  אנחנו מרגישים שסבלנו מהכישלון. אולי נכשלנו בבחינה או הלך לנו גרוע בראיון עבודה, או אולי לא הצלחנו להשיג את הנעליים שרצינו במכירת מבצע, או שאולי החיים פשוט לא הולכים לפי התוכנית. תהא הסיבה אשר תהא, דבר מה קרה שיצר את המצב הנפשי הזה.

האמור לעיל הוא כמה מצבי Gentian טיפוסיים, אך זוהי תגובתנו למכשול או עיכוב שמגדיר את מצב הGentian ולא את הנטייה עצמה: התגובה של הGentian היא להרגיש מדוכדכים ומאוכזבים.  אנחנו לא יכולים לוותר במצב הזה, אבל אנחנו חושבים על כך; והתחושה של להרפות ידיים נשארת לאורך זמן גם אחרי שאנחנו מצליחים להרים את עצמנו ולהתחיל מחדש.

תמצית הGentian עוזרת לנו להרגיש מעודדים, כך שנוכל לקחת את המאבק בצורה אופטימית יותר.

השוואות 

Gentian/Gorse - שתי התמציות מתייחסות לתחושה של דכדוך ושתיהן נובעות מסיבה ידועה. אבל מצב ה Gorse עם זאת עמוק יותר מאשר Gentian. במצב  Gentian ייתכן שנצטרך עידוד לנסות שוב: אנחנו יכולים להמשיך למרות הספק שלנו. במצב של Gorse אנחנו מרגישים כל כך מדוכדכים שאנחנו מחליטים לוותר לגמרי על התקווה. אם אנחנו מעודדים להמשיך ללכת אנו עשויים להגיב על זה, אבל זה יהיה בצורה שלילית, במצב זה נאמר לאנשים כי המאמץ שאנחנו עושים הוא למעשה חסר תקווה ועלול להיכשל.

Gentian Wild Rose / Hornbeam – דכדוך של Gentian עשוי להיות מפורש שלא כהלכה כמו ההיכנעות של  Wild Rose או העייפות של Hornbeam. הבדל אפשרי אחד הוא כי גם Wild Rose וגם Hornbeam, המצב נפשי יכול לבוא לחלוטין מבפנים - שום דבר לא קרה כדי לעורר את זה וזה פשוט קיים, לעתים קרובות ללא סיבה מיוחדת. במצב ה Gentian, הטריגר הוא תמיד חיצוני.
משהו קרה לנו שגורם לדכדוך. בנוסף מצבי הרוח עצמם הם שונים מאוד.

במצב Wild Rose אנחנו מקבלים את ההרגשה שלנו ולא הופכים מדוכאים, כי אנחנו נוטים לקבל את מה שקורה. אנחנו גם לא בהכרח מרגישים שליליים או מאוכזבים גם במצב Hornbeam - אנחנו פשוט לא יכולים להיות מוטרדים. אדם ה Gentian יכול להיות מוטרד, והוא מנסה, אבל לפעמים צריך קצת עידוד להרגיש שוב חיובי.

מידע זה הינו ממרכז באך באנגליה ונועד אך ורק למטפלים מוסמכים ומקצועיים בפרחי באך

לקניה ישירה של תמציות פרחי באך לחץ כאן

באנר חדש- בקבוקון טיפולי תמציות באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד