חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 15 Holly - מרגיש קנאה וצרות עין לאחרים

HOLLY - הולי - תמצית מס' 15 - מרגיש קנאה וצרות עין לאחרים.
הולי, תמצית פרחי באך

אינדיקציות
הולי הוא אחד החשובים ביותר של 38 התמציות, על היבט חיובי שלה הוא אהבה. ההפך מאהבה הוא שנאה, והשנאה נמצאת מאחורי כל מצבים נפשיים של המוח הקשורים להולי.
השנאה מביאה עימה תחושה של חוסר ביטחון, הצורך להילחם על מה שאנחנו חושבים שהוא שלנו. אנו עשויים להיות חשדנים, לא להבין את המניעים של אנשים אחרים, או להיות כועסים ורע מזג. בהרגשת הפציעה, אנחנו רוצים לפגוע בחזרה באנשים שאנחנו מאשימים, כך שהרצון לנקום ולנקמה בכלל הוא אינדיקציה לתמצית זו.

למשל באמצעות תחושה זו של חוסר ביטחון אפשרי שכמה ילדים יקנאו בתינוק חדש, או אח מוצלח יותר או אחות בבית הספר או בזמן המשחקים. יש גם מבוגרים מלאים קנאה, כי אחרים עושים את דרכם בעולם והם נשארים מאחור, או שהם נושאים שנאה וטינה בלבם כל חייהם נגד אמא או אבא שאולי נתן להם ילדות אומללה.

ההיבט החיובי של תמצית הולי הוא ראה מי יכול לתת בלי לרצות הכל חזרה, מי יכול להיות אוהב וסובלני ומאושר גם כאשר הם איבדו את הכל וראיתי אחרים לוקחים את מקומם הנכון, אשר מסוגלים לשמוח בהצלחה של אחרים והוא יכול לשאת את כל רוגז החיים עם הבנה וסובלנות. ד"ר באך אמר, "הולי מגן עלינו מפני הרצון לכל דבר שאינו אהבה אוניברסלית".

Holly/ Willow - מוקד הרגשות בשתי התרופות יכול להיות דומה, אבל הביטוי של הרגש הוא שונה. מצב הרוח הולי גורם לאנשים להרגיש זעם, קנטרני, נקמני. זוהי הרגשה רותחת. עם הWillow, ההרגשה מושתקת יותר, זועפת, מרה. זוהי הרגשה מגושמת או מטושטשת שבה אנשים מתקשים לסלוח ולשכוח; הוא מקיף אותם ואוכל אותם לעברם כשהם שוקעים נמוך יותר ויותר אל מצב של רחמים עצמיים. הולי יותר כלפי חוץ ותוקפת. ההרגשה עלולה להשתהות או להתלקח לעתים תכופות, אבל הרגש המחומם יכול בקלות להיות בחוץ בקלות, ואז נעלם בהבזק. זה עלול להתפתח למצב Willow ; הוא עשוי להתפתח למצב אורן; היא עלולה להתפתח למצב של צדקנות או של ייאוש אחד, או פשוט יכול להתפוגג ולהישכח - כמו לעתים קרובות כל כך במקרה עם החברים הכי טובים שנלחמים ולאחר מכן למצוא את החברות שלהם הוא אפילו טוב יותר כתוצאה מכך!

 
Holly/Vervain/Vine/Cherry Plum - לעתים קרובות מאוד הולי מזוהה עם "כעס", ואנשים רבים יחשבו על זה כמו "תמצית לכעס". זה לא תמצית עבור כעס, אם כי - זה באמת תמצית לכעס, כמו כעס היא תחושה שיכולה לבוא ממקורות רבים. מישהו כועס מתוך זדון או בגלל שהם רוצים נקמה, או בגלל שהם שונאים מישהו או מקנא בהם, אכן צריך הולי. אבל מי שמרגיש כעס כי הם כועסים על חוסר ההגינות של המצב, צריך Vervain. כמו כן הכעס הקשור להתפרצות בלתי נשלטת, מחוץ לאופי, עשוי להיות זקוק יותר לשרידי Cherry Plum מאשר להולי. כעס זועם שחש "מפקח" מפני שמישהו לא ציית לפקודות שלהם, היה זקוק Vine. מצבי רפואה רבים אחרים יכולים להתבטא כעס, ולכן הדבר החשוב הוא לזהות מהיכן מגיע הכעס, וכיצד הוא מתבטא - והדבר מנחה אותנו לתרופה הנכונה.
.

מידע זה הינו ממרכז באך באנגליה ונועד אך ורק למטפלים מוסמכים ומקצועיים בפרחי באך
- אין במידע זה משום המלצה לרפא או לאבחן או למנוע מחלה.

לקניה ישירה של תמציות פרחי באך לחץ כאן

באנר חדש- בקבוקון טיפולי תמציות באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד