חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 18 Impatiens - מתעצבן בקלות וחסר סבלנות

IMPATIENS - אימפטיאנס - תמצית מס' 18 - מתעצבן בקלות וחסר סבלנות.
אימפטיאנס, תמצית פרחי באך

מטרה
ד"ר באך תיאר תרופה זו כל כך טוב, אחד בקושי צריך להוסיף משהו נוסף!

כל התמציות הן עבור היבטים נורמליים של הטבע האנושי, ורובנו פגש סוג Impatiens או, לפחות, מישהו במצב רוח impatiens. זהו רגש נפוץ ומשהו שכולנו חווים מעת לעת.

ואולם, אנשים במצב IMPATIENS האמיתיים, יש להם מאפיינים אלה כחלק בלתי נפרד ממאפייניו, שיכולים להיות מתישים עבור הסובבים אותו ולהקשות עליו לחיות. אנשים אחרים עשויים להרגיש כל הזמן על המשמר במקרה שהם מפריעים או מבזבזים את הזמן של האדם impatiens, וליצור אפקט שעלול לגרום לכולם להרגיש על קצה.

בצד החיובי, אנשים Impatiens הם אנשים הנוטים להיות אינטליגנטים ויש להם יכולת לחשוב ולפעול במהירות - משהו שיכול להיות נכס גדול, אבל יכול גם להסביר כמה רע זו החלטה חפוזה.

Impatiens/Beech  - בגלל שהם מהירים ויש להם נטייה לראות דברים רק מנקודת המבט שלהם, אנשים Impatiens אנשים יכולים בקלות להיות מגורה על ידי חסרונות של אנשים אחרים. מישהו במצב של Scleranthus, למשל, היה סיכוי קטן להיות נסבל על ידי Impatiens האמיתיים אשר מעוניין לפגוש מועד אחרון. חוסר הסובלנות הזה מסביר מדוע מצב Beech נחשב לעתים קרובות להיות קרוב מאוד לImpatiens. לפעמים שתי המצבים יכולים ללכת ביחד ולהאכיל אחד את השני - וזה כאשר שתי תמציות נדרשים בשילוב. ההבדל בין שתי התמציות, לעומת זאת, הוא כי Impatiensלא יכול לסבול איטיות, ואילו Beech לא יכול לסבול את הסגנון, ההרגל או הרגלים של אחרים. כמו כן, Beech דואג לעובדה שאנשים אחרים עושים דברים קשים; Impatiens הוא יותר מודאג לעשות דברים. אז אם אנחנו מנסים להחליט איזו תרופה אנחנו יכולים לשאול את עצמנו, האם אני לוקח את הזמן כדי לבקר מישהו? - או שאני רק מנסה להעביר את האשם על כך אני יכול להמשיך עם העבודה בעצמי? הראשון הוא טיפוסי Beech, האחרון טיפוסית Impatiens.

Impatiens/Vervain  - Vervain היא תמצית נוספת כי היא קשורה לעתים קרובות עם Impatiens, אבל אשר יש איכות משלו. כאשר אנשי Vervain מכניסים את שיניהם לפרויקט הם הופכים כל כך נלהבים על זה שהם רוצים שאחרים ירגישו אותו דבר. גם הם לוקחים זמן - במקרה זה לחלוק ולתקשר ולנסות לעורר השראה. הם עשויים להיות חסרי סבלנות (או חוסר סובלנות) אם הם מרגישים שאחרים מסתובבים בחזרה ולא מצטרפים אליהם. אבל שורש התסיסה שלהם טמון במתחם ובתסכולם. שוב, אדם impatiens שנתפס בהתלהבות שונה מאוד: סביר יותר למצוא, לבד, עושה הכל לבד, נהנה את מהיכולת להיות מסוגלים לעלות על הכל!

מידע זה הינו ממרכז באך באנגליה ונועד אך ורק למטפלים מוסמכים ומקצועיים בפרחי באך
- אין במידע זה משום המלצה לרפא או לאבחן או למנוע מחלה.

לקניה ישירה של תמציות פרחי באך לחץ כאן

באנר חדש- בקבוקון טיפולי תמציות באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד