חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 19 Larch - מרגיש חוסר בטחון

LARCH - לארש - תמצית מס' 19 - מרגיש חוסר בטחון.
לארש, תמצית פרחי באך
מטרות
כפי שתואר על ידי ד"ר באך, תמצית זו היא למי שמצפים להיכשל ולא רואים את עצמם טוב מספיק. אנשי לארש חסרים ביטחון בעצמם וביכולותיהם - ולכן מחמיצים הרבה מהחוויות של החיים, משום שהם עומדים מאחור וממשיכים לא לנסות, שכן הם מאמינים שהם ייכשלו.
ילדים מסוג זה עשויים לאפשר לאחרים בכיתה להרים יד על מנת לענות על שאלה, כי גם אם הם יודעים את התשובה, הם מעדיפים להישאר בשקט מאשר להסתכן בטעות. ילדים כאלה עלולים להחמיץ פעילויות רבות שבהן הם יכולים להיות מאוד טובים, כי אין להם את הביטחון "ללכת על זה", הפוטנציאל האמיתי שלהם עשוי לעתים קרובות לא לבוא לידי ביטוי מהססנות.
השוואות
/Larch/Cerato: בשני הצמחים יש תכונות של חוסר ביטחון, אבל עם לארש, הביטחון הוא שהם כן מוכשרים ויכולים לעשות דברים טובים; עם Cerato הבעיה ספציפית יותר של מה לעשות ואיך לפעול עם קבלת החלטות. לאנשי Cerato יש חוסר ודאות בתוך עצמם כי מה שהם יודעים - עמוק למטה – צריכה להיות ההחלטה הנכונה עבורם, וזה באמת הדבר הנכון לעשות. הלקח שלהם הוא לתת יותר אמון באינטואיציה שלהם, כדי להעריך את מה שהם כבר יודעים בליבם. במצב לא מאוזן, אנשיCerato צריכים את הנוחות של עידוד חיצוני, יהיה יעיל לחפש ולקבל עידוד מאחרים. לארש לא צריך אישור כזה או אישור בכלל; הביטחון שלהם לא משתפר על ידי אנשים אחרים שיאמרו להם "אתה יכול לעשות את זה". נהפוך הוא, הההמלצה לפעולה של אחרים עשויה להיות מורגשת כמו נטל נוסף כי זה אומר שהם יכולים לאכזב אנשים אחרים כמו גם את עצמם. לכן טיפוסי לארש צריכים לחוות הצלחה לעצמם כדי להתגבר על חוסר האמון שלהם ולהאמין ביכולתם.
:Larch/Mimulusלעתים קרובות יש חפיפה בין חוסר אמון (לארש) לבין חוסר אומץ (Mimulus), ולפעמים קשה להבחין בין שתי המצבים. לכן, תמציות של לארץ' ומימולוס ניתנות לעתים קרובות יחד כאילו היו זוג. עם זאת, לעתים קרובות אנו יכולים לצמצם את הבחירה לאחד או לשני. בתור התחלה, לאנשי Mimulus לא בהכרח יש בעיה בביטחון; הבעיה שלהם היא של עצבנות, פחד, ביישנות. אנשים של Mimulus עשויים להיות בעלי אמון רב ביכולת שלהם - כאשר הם בעצמם למשל -חסרים את האומץ להתקדם כי הם ביישנים או להתרגש מלדבר, או להופיע מול אחרים. מאידך גיסא, ייתכן שאנשי לארש לא יהיו ביישנים או ביישניים כלל - אולי הם רגועים למדי ופתוחים על היותם "לא טובים כנותני נאומים", למשל, אבל לא מרגישים נבוכים במיוחד או מודאגים מהעמידה מול אחרים.הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד