חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 20 Mimulus - מרגיש פחד מגורם ידוע (חרקים, בע"ח, קהל, חושך)

MIMULUS - מימולוס - תמצית מס' 20 - מרגיש פחד מגורם ידוע (חרקים, בע"ח, קהל, חושך).

אינדיקציות

Mimulus הוא אחד התמציות הראשונות שרבים ממשתמשי התמציות לומדים בעל פה, ולמעשה התיאור של ד"ר באך כמעט לא צריך הסבר נוסף. אבל זה יכול להיות מועיל להוסיף משהו על "סוג תמצית" היבט של Mimulus - כמו גם זה לשימוש כללי עבור הפחד, Mimulus היא תמצית עבור אנשים בעלי נטייה עצבנית בכלל, ואשר טבעם נוטה להם להיות ביישנים. אולי הם מסמיקים בקלות - משהו שנראה למשל אצל ילד שקט, שמוצא מעמד חדש ומערבב עם ילדים חדשים מרתיעים, שנראים ביישנים ופוחדים.

אבל ההיבט הנפוץ ביותר של Mimulus נשאר ב"מצב הרוח" שלה להשתמש, כלומר השימוש שכולנו עושים מזה, על מה שאנחנו מכנים בשם פחדים.

השוואות

Mimulus/Water Violet  - הטבע השקט של אנשי המימולוס האמיתיים הוא לפעמים מבולבל עם Water Violet. ההבדל הוא שהבדידות במימולוס מתבססת על פחד - הם ביישנים מכדי להתיידד או להצטרף. הבדידות של Water Violet היא בחירה; אנשים מסוג זה מברכים על בריחה מאנשים, אבל אין חשש מעורב ב Water Violet. להיפך, הם בטוחים בעצמם ויודעים בדיוק מה הם רוצים.

Mimulus/Aspen  - אם אנחנו מפחדים או עצבניים על משהו ויכולים לומר מה הסיבה, זה קרוב לוודאי פחד של Mimulus. אם אנחנו לא יכולים לומר ממה אנחנו עצבניים או מפחדים, זה צפוי להיות Aspen.

 - Mimulus/Larch קל לבלבל את העצבנות המימבולית על מפגש עם אנשים חדשים, או לדבר בקול רם מול אחרים, עם מצב Larch. לארץ' היא תמצית למי שחסר אמון ביכולתם לעשות דברים טובים. אנשי לארץ' נוטים לסגת ולא לדבר כי הם לא מאמינים שהם יספקו את המידע הנכון. אנשי Mimulus, לעומת זאת, מרגיש מודאגים ומפחדים מלעג. אנחנו עלולים לחשוש לעשות משהו במצב של מימולוס (אבל אנחנו עדיין חושבים שאנחנו טובים בכך). או שאנחנו יכולים להיות בטוחים שנעשה משהו רע במצב של ארץ' (אבל לא להיות עצבני מהמחשבה לעשות את זה) - כך שמימולוס ולארץ לא תמיד יילכו יחד - אם כי, אם שנינו עצבניים ובטוחים שנכשל , כמובן, אנחנו צריכים את שניהם!


לקניה ישירה של תמציות פרחי באך לחץ כאן

באנר חדש- בקבוקון טיפולי תמציות באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד