חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 21 Mustard - מרגיש עצב עמוק, מרה שחורה, ללא הסבר

MUSTURD - מוסטארד - תמצית מס' 21 - מרגיש עצב עמוק, מרה שחורה, ללא הסבר.
שימושים
 
לעתים קרובות, כאשר אנו מרגישים מדוכאים, איננו יכולים לתת הסבר מדוע: "אני מדוכא בגלל ..."
 
מצב החרדל Mustard הוא שונה. תמצית באך עבור רגשות ירודים שיורדים עלינו ללא סיבה נראית לעין, כך שאנחנו לא יכולים להסביר למה אנחנו מרגישים כך. מצב זה יכול לקרות פתאום, ושוב להיעלם מהר ככל שזה בא. לפעמים הוא יחזור שוב ושוב, תקופות מחזוריות של קדרות כזאת קשורות לפעמים עם מתח טרום הווסת, הפרעה רגשית עונתית וכן הלאה. Mustard הוא לא סיוע ספציפי לתנאים אלה, עדיין פחות עבור דיכאון לאחר לידה או לאחר הניתוח, אבל זה קשור לעתים קרובות עם בעיות כגון אלה, כי כאשר אנו נמצאים באותם המצבים, אנו מרגישים לעתים קרובות באופן סובייקטיבי כי אנחנו לא צריכים להרגיש ירודים - אבל זה כך.
 
למעשה, כל מי שנמצא במצב חרדל עלול לומר משהו כמו "יש לי כל מה שאני יכול לאחל לו, אז אני לא מבין למה אני מרגיש מדוכא". במצב זה אנו עשויים להצביע על בריאותנו הטובה, עבודה אנו נהנים ממנו, נסיבות נוחות, יחסים טובים וכן הלאה, אך אף אחד מכל אלה אינו מתגבר על תחושות הקדרות. גם אם יש סיבות אפשריות לתחושה (אולי גלויה יותר למישהו אחר מאשר לנו), העובדה שאנו מרגישים באופן סובייקטיבי שהרגשות הירודים לא אמורים להיות שם, היא כשלעצמה אינדיקציה לחרדל.
 
מצבי פחדים יכולים להיות תערובת של גורמים ידועים ובלתי ידוע, המוביל לניסיון להשתמש בתערובת של תמציות. כנ"ל נכון לגבי רגשות ירודים וחרדל. אולי יש גורמים סיבתיים, אבל הם לא נראים מספיק כדי להסביר מדוע אנחנו מרגישים ירודים. במקרה זה אולי נרצה לבחור חרדל, אבל גם להסתכל על תמציות אחרות.
 
השוואות
 
 -Gentian/Gorse/Sweet Chestnut/Mustard לעתים קרובות אנו חושבים, במונחים של תמצית, כי ההרגשה הירודה היא כנראה אינדיקציה אחת מארבע תמציות פרחי באך: ג'נטיאן, גורס, ערמון מתוק או חרדל. לכל אחד מהם יש תפקיד מסוים: Gentian למצבי דיכאון קל למדי בעקבות חזרה אחורה (למשל, מבחן כושל); Gorse למצבי פסימיות פעילה וסירוב לשקול תקווה; SweetChestnut למצבי ייאוש קיצוני ונורא יותר, ייסורים וחוסר אונים מוחלט, מרגישים כאילו אין מוצא, אין מה לחיות, כי כל אופציה אחרת כבר מותשת. וכמובן Mustard, אם התחושה באה ללא שום סיבה נראית לעין, ואנו מאמינים בכך, באופן אובייקטיבי, אנחנו צריכים להיות מאושרים.
 
Crab Apple  - למעשה תמציות רבות יכולות לחול על רגשות הקדרות. יש לחשוב מתי יש לנו דימוי עצמי לקוי. זוהי הרגשה מדכאת מאוד, וברור אם הגורם של האומללות מטופל ואנחנו מקבלים דימוי עצמי חיובי יותר, אנחנו לא מרגישים ירודים יותר. לכן התמצית הנדרשת היא Crab Apple.
 
Willow / Oak... and more - או לשקול טינה ורחמים עצמיים - מצב תמצית הערבה. זהו מצב נמוך מאוד, כמו גם את התמצית להרים את מצב הרוח שהוא Willow. אנשים חזקים, יציבים, אמינים יכולים להרגיש מדוכאים אם הם מרגישים שהם לא יכולים לעמוד בהתחייבויות שלהם יותר ויש אנשים שמסתמכים עליהם. Oak יכול להיות הבחירה הנכונה כאן. Mustard הוא ספציפי במיוחד כאשר הסובל לא יכול לתת הסבר מוחשי או סיבה למצב המדוכא שלו. במקרים אחרים, כפי שמראים הדוגמאות הללו, אנו יכולים להסתכל יותר ויותר על כל ה- 38 כדי לראות אם יש משהו ספציפי יותר כדי לעזור.

באנר חדש- בקבוקון טיפולי תמציות באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד