חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך 22 Oak - עייף ממאמץ חסר פשרות (מכור לעבודה)

OAK - אואק - תמצית מס' 22 - עייף ממאמץ חסר פשרות (מכור לעבודה).

אואק, תמצית פרחי באך

פעילות 
אדם במצב אלון יכול להיות מתואר כאמין, נאמן, יציב, חזק, תומך - מעולם לא הובס, תמיד חיובי - "להפשיל את שרוולים ולהמשיך עם זה" סוג של אדם רגוע במשבר.

מאפיינים רבים של התמצית ניתן לראות בצמחים עצמם, אבל אולי אף אחד לא כל כך ברור כמו האלון. למעשה, אנחנו יכולים אפילו לבחור עץ מסוים לראות את תכונות אלון שלה: האלון הגדל ביער שרווד, עץ בן מעל 800 שנים. יש צורך באביזרים מעץ כדי לשמור על המשקל העצום של ענפיו, אך למרות שריפה, התקפה פטרייתית, ואיום הרעב בשל אלפי מבקרים שדחסו את הקרקע סביבו, הוא עדיין גדל, עדיין מייצר עלים ובלוטים ועדיין תומך בכ - 200 מינים של חיות בר.
זה מתאר את אופי תמצית האלון כחיובית בצורה יפה, עם הרצון העצום לחיות - אבל זה גם משקף מדוע אנשי אלון לפעמים צריכים בכלל תמצית. אלונים הם דגלי חיים נחושים, הממשיכים להתקיים ללא קשר לסיכויים הנגרמים נגדם. בהיותם אנשים עצמאיים עליהם מסתמכים אחרים, ועם תחושה חזקה של חובה, הם יכולים להיות מדוכאים ומתוסכלים אם הם אינם מסוגלים להתקדם בחייהם ולעבוד בדרך הרגילה שלהם. הם ייאבקו מבלי לבקש עזרה כל עוד הם יכולים, ויכולים פתאום להישבר וליפול לתוך דכדוך. תמצית האלון מסייעת להם להחזיר לעצמם את כוחם וליהנות מחיים עצמאיים פעם נוספת.


 
השוואות

Oak / Elm: שניהם טיפוסי אנשים מסתגלים, המסוגלים לשאת באחריות. אבל כאשר מתמודדים עם אחריות נוספת, אנשי תמצית אלם מהר מאוד מתחילים להרגיש את הנטל ומתחילים להישבר תחת הלחץ. הם מאבדים את ביטחונם, מטילים ספק ביכולותיהם ומרגישים שאינם מסוגלים להתמודד. אנשי תמצית האלון לעומת זאת, ממשיכים להתקדם ללא קשר. זוהי חובתם להמשיך, והם יעשו זאת כל עוד הם מסוגלים מבחינה פיזית.

שוב, אנו יכולים לראות דפוס זה בטבע בדרך עצי האלון - במיוחד האלון הגדול - להישאר איתן, חזק ואמין ... בעוד עץ בוקיצה באנגליה נכנע למחלה ונעלם במידה רבה מן הנוף.


Oak / Agrimony: בעיני הצופה, שני סוגי התמציות חיוביים ועליזים ואינם מושפעים לרעה מאתגרי החיים, בטיפול באומץ בכל מה שקורה בדרכם. שני סוגי התמציות מסתירים את מה שמתרחש בפנים למרות שהם עושים זאת בדרכים שונות. אנשי תמצית אגרימוני מעמידים פנים שהם אמיצים אבל בני אלון הם אמיצים באמת. אם וכאשר הם מתפוררים, הם ינסו לעשות זאת בפרטיות. Agrimonies יהיה מאמץ לעשות בדיחה של הקשיים שלהם כדי למנוע מהומה; Oak יעמוד בשלווה אך בתקיפות על העיקרון שלהם וויתעקשו להסביר כי הכל טוב.

לקניה ישירה של תמציות פרחי באך

באנר חדש- בקבוקון טיפולי תמציות באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד